Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a 100 kg...

Miért van az hogy a 100 kg alatti embereket lehet csesztetni de a felettieket nem ?

Figyelt kérdés
Most mindenki kiakadt ezen hogy a Schobert Norbi beszólt a 100 kg felalettieknek. Vicces hogy azok durrognak akik fenn hangon mondják hogy 100 kg alatt nincs férfi, pont ők kérik ki maguknak a sértegetést mikor alapból az ilyenek sértegetnek, ráadásul ezzel is sértéssel reagálnak szóval semmi különbség nincs. A másik vicc hogy mutogatják a 118 kg-s The Rock fényképét, csak azt elfelejtik hogy ő edz, több sportban jártas és nem hájból van 100 kg felett.
2021. ápr. 13. 21:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem erről nincs véleményem, azt mondom fogadjuk el egymást úgy, amilyen de aki Schobert Norbit kéri fel személyi edzőnek annak fixen van valami az agyával.
2021. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
Hát fáj nekik az igazság, de ők csesztetik a soványt azért. Igazad van teljesen. Aki nem izmos hanem annyira el van hizva az tényleg nem egy kellemes látvány. Sose értettem az ilyen nem tudna kerékpározni legalább??
2021. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Jajj már engem nagyon felb.sz hogy mindenhol most Dwayne Jonhnos van kitéve, mintha valami emberfeletti tulajdonság lenne izmosnak és nagynak lenni...120 kg vagyok amúgy és 190 cm..egyáltalán nem bántott meg Norbi bejelentése,mert le sem szarom, viszont nem értem miért nem egy valódi testépítőt mutogatnak az emberek mint pl.: Marcus Ruhl stb...ilyen bazári majmot kell lesni egésznap :@ fel is b..ztam magam köszi.
2021. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%

Sziasztok.Sport rovatból találtam ide, ott szoktam néha irogatni.

Erőemelő vagyok, előtte súlyemelő voltam.

Úgy hozta az élet többször voltam ''nyaralni'' is, néha pár évet is volt ''külföldön''.

Mivel ott lányok nem annyira voltak, kikormoltam néha aki olyan volt.

Ezt a norbikát is ráhúznám és megpörgetném rajta, utána azt is elfelejtené hogy mit is irogatott a netre, csak nyelné ami kijön.

amúgy van asszony is, de néha befigyel pár fiúcska is.

Béla 48F

147kg

197cm

kar 55cm

erőemelő

2021. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Engem csak a kettős mérce aggaszt. A Norbi gonosz mert beszólt de ők azért baszogatják a 100 kg alattiakat.
2021. ápr. 13. 22:08
 6/26 anonim ***** válasza:
19%

Én Norbitól függetlenül is elítélem a súly alapú megkülönböztetést. Az ember 100 kg fölött kezdődik, de nem mindegy, h hány cm és hogy miből áll az a 100 kg.

Most egy 2m magas csávó 100kg izommal még soványnak is nevezhető. Orbán viszont a 165 cm-jével és a 120 kgmal már kövérnek számít...

Igaz az, hogy elég sok kifogás van arra, h jaj nem is vagyok kövér csak alacsony meg a fact nem, lusta vagyok én is, időm sincs mozogni, enni egészségesen se annyira egyszerű, amikkor 2000 ft a paprika kg-ja

2021. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Haha, elítéled, de azért 100 kg fölött kezdődik az ember.
2021. ápr. 13. 22:21
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Felőlem aztán minden dagadt ember zabáljon kétpofára és forduljon fel hatvanévesen, kivéve mondjuk a szüleim, őket megpróbálom rávenni a fogyásra. De a többiek nyugodtan fulladjanak bele a zsírjukba és amputálják őket lehetőleg mind a négy végtagra a cukorbaj miatt. :) Na persze azt is az én TB befizetésemből, de nem sajnálom tőlük. :D
2021. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
6os vagyok, nem úgy értettem csak nem raktam ikdézőjelbe. Amúgy 180 cm vagyok és 80 kg, csont és bőr csak a mondás tartja úgy h "az ember 100kg fölött kezdődik"...
2021. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Bocsi, így már értem. Ez baromság szerintem. Egy 70-80 kg-s boxolo, mma-s lazán szétver egy 100 kg feletti embert aki max zabálni tud.
2021. ápr. 13. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!