Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta testsúlyban és magasságb...

Mióta testsúlyban és magasságban mérik a testalkatot?

Figyelt kérdés

még év elején volt egy orvosi vizsgálat, ahol testsúly mérésnél a nővérke átkiabálta a súlyomat a szomszédos szobába a védőnőnek, aki kartonozott. 86 kiló, testmagasság 175cm.


És mit írt a kartonra? Túlsúlyos.

Hát ez röhej komolyan. Rám se néz, és egy kiskora óta kondizó kigyúrt benga állatra azt mondja, hogy túlsúlyos? még a könnyű kategóriába tartozom ezekkel az adatokkal. a következő az max 180 max 110kg.

érdekes deltás vagyok, kockahasam van, iszonyú vastag combom és bicepszem. Hát persze, hogy nehéz vagyok! az izom nehezebb, mint a zsír!


Visszamentem, hogy javítsa ki, és még ő mondja, hogy nem javíthatja, emrt ezekkel az adatokkal én az erősen túlsúlyos kategóriába tartozom. RÖHEJ


2021. ápr. 14. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert BMI indexet számol. Ami valóban nem ad teljes képet. Azèrt mert nem képes testzsír arányt számolni, még nem leszel túlsúlyos. A BMI index a magassághoz megad egy testtömeg tartományt, hogy mi a normális. Csak hát a zsírnak is súlya van, az izomnak is. Ezért ez a számítás megbízhatatlan.
2021. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: Pontosan. 5 éve van személyi edzőm, mellette nagyon komolyan sportolok is. van 170 centis ember aki csont sovány és van aki elhízott. egyik 50 kiló másik 150. meg vannak azok akik kondiznak. ők ki vannak gyúrva, izmosak, feszesek. egyértelmá, hogy nehezebbek a soványnál.
2021. ápr. 14. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:
amondo vagyok inkabb a tukrot kell nezni, vagy tzs-t meretni, de a sok BMI b uzi nem hiszi el.
2021. ápr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt mindig így mérték, mert ez van a kitöltendő táblázatban. Annyi eszük nincs, hogy csináljanak másik táblázatot.
2021. ápr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mit érdekel téged? ne törődj velük, csak két gagyi orvos akik szeretik tépni a szájukat olyan dolgokról, amihez nem is értenek (emberek pl...)

én rajta se vagyok azon a táblázaton, ezt 12 év közoktatás alatt félévente közölték velem, hogy igazán mért nem vagyok még megdögölve, nézzem meg a táblázatot, nem is létezem XD

2021. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!