Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jön az ember 2.0 ?

Jön az ember 2.0 ?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve zajlik az emberiség gyökeres átalakítása az alapvető szabadságjogaink erős megnyírbálásával. Bűn lett egészségesnek, nyitottnak, mozgékonynak, felszabadultnak, életerősnek, energikusnak, tettrekésznek, kreatívnak, döntésképesnek, együttérzőnek, szeretetteljesnek ... , egyszerűen embernek lenni.

A korlátozások fenntartásával csak távolodunk a természetes mivoltunktól, a digitális világ viszont egyre sűrűbbre szövi körülöttünk a hálóját.


Hová vezet ez hosszútávon?

Elveszítjük az emberségünket?

Megszűnünk embernek lenni?

Az injekciókkal ölik meg bennünk az embert és digitalizálnak minket?

Gombnyomásra irányítható, nagy teherbírású, igény- és döntésképtelen, szolgalelkű biorobotokká akarnak minket változtatni?


A tudomány mai állása szerint ez megvalósítható?



#energia #szabadság #lélek #koronavírus #Új digitális Világrend
2021. ápr. 14. 12:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen elméletek kreálása előtt érdemes elgondolkodni rajta, hogy az ismert történelmünkben az ember ma a legszabadabb, ma van a legnagyobb biztonságban, ma van a legtöbb lehetősége bármilyen céljára és ma él legkevésbé diktatórikus politikai hatalmak kegye alatt. Mégis ebben a században tombol leginkább az összeesküvés elméletek kora, számomra ez elég logikátlan.
2021. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Rossz dolog a paranoia.
2021. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

"szolgalelkű biorobotokká akarnak minket változtatni"


Bocs, de mivel tudod bebizonyítani, hogy nem vagy biorobot?!

2021. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%
Ez a gond, hogy muveletlen vagy kedves kerdezo. Regen az emberek 16 oraban robotoltak. Ma azt csinalsz szo szerint az eleteddel amit szeretnel. Nem beszelve arrol, hogy olyan nemu es leny leszel amilyen csak akarsz. Igen zart burokban elsz ha igy gondolkodsz..
2021. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%

"Már több mint egy éve zajlik az emberiség gyökeres átalakítása az alapvető szabadságjogaink erős megnyírbálásával. Bűn lett egészségesnek, nyitottnak, mozgékonynak, felszabadultnak, életerősnek, energikusnak, tettrekésznek, kreatívnak, döntésképesnek, együttérzőnek, szeretetteljesnek ... , egyszerűen embernek lenni."


Már itt elfüstölt az agyam. Hogy a fenébe lenne már bűn?


Ha végigkocogok (egészségesen, mozgékonyan) az utcán egy táblával, amin mondjuk egy meleg pár szökdécsel boldogan a szivárvány alatt (kreatív, együttérző, szeretetteljes) attól még nem fog szirénázva kergetni a rendőrség. Max kapok pár pillantást egy-két homofóbtól, de annál rosszabb nem történik.


Az injekció meg kb ugyanaz, mint a gyerekkori kötelező oltás. Még ha akarnának se tudnának vele átprogramozni minket, biológiai lehetetlenség. Sőt, még egy sci-fi történetben is túlzásnak érezném.


Én már megkaptam amúgy az első oltásomat, köszönöm szépen jól vagyok, nem érzek semmi változást.

2021. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
32%

Most még nevetünk ezen...


De majd jusson eszetekbe ez a pillanat :) Amikor még tehettünk volna valamit ellene...

2021. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%
rossz dolog a paranoia....
2021. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
43%

#7 és #8, ti csak random pötyögtetek vagy csak én dekódolom rosszul? :D


(#6 vagyok, az enyém valódi)

2021. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%

@13:06


Ugyan minek ezen izgulni, hiszen már rég véget ért a világ.

2012. december 21-én a Maja naptár szerint.

2021. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Túl sokan vagyunk, majdnem 8 milliárdan. Ekkora embertömeget már nem tudnak kordában tartani az irányítóink, hacsak nem számítógépes vezérlésre állítanak minket.
2021. ápr. 14. 13:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!