Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy 21 éves lány...

Mit vegyek egy 21 éves lány szülinapjára?

Figyelt kérdés
Ismerősök vagyunk de nem barátok. Valami plüss állat jó lesz? Vagy az már túl kislányos?

2021. ápr. 15. 17:18
 1/4 A kérdező kommentje:
21/F
2021. ápr. 15. 17:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a plüssnek max 10 éves korig örül az ember. Illetve vannak kivételek, olyan nagyon gyerekes fiatal felnőtt lányok akik plüssel alszanak, de ők általában a pasijuktól kapják és az érzelmi töltet miatt örülnek a plüssnek, amiatt akitől kapták.

Ha jó barátok lennétek vagy alakulna köztetek egy párkapcsolat akkor lenne sok-sok lehetőséged, de így hogy csak ismerősök vagytok, szerintem tökéletesen megteszi valami jóféle bonbon, mert ilyen esetben inkább a gesztus a lényeg.

2021. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Illatgertya es valamilyen desszert
2021. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Illatgyertya, bioszappan, cserepes virág, desszert, jobb szálas (nem filteres, de nem extra drága) tea


Én ilyeneket szoktam kapni. Örülök is neki.


Felejtsd el a személyesebb dolgokat, parfümöt, ékszert, könyvet, plüssöket mert ezekből úgysem tudod mit szeret. Nekem is így keletkezik 20 parfüm amit nem hasznàlok. Ha kozmetkum akkor mx egy jobb szappan azzal nem lehet mellélőni.

2021. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!