Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » BTK. Zaklatás fogalmat mi...

BTK. Zaklatás fogalmat mi meríti ki pontosan?

Figyelt kérdés
Sajnos sikerült ki fogom, vagyis nem ért a nem bol egy közel 40 éves férfi! Én nem akartam eddig se tőle semmi, engem is és egyik család tagom megkornyekezte. SMS, hivasokkal bombázott és követte! Szerencsére pár hónapja el tűnt nem keres, de.... Viszont a házam körül ólálkodik! Mit tudok tenni ez ügyben ha újra kapok tőle bármilyen formában 'megkeresest'? N29
2021. ápr. 17. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

1. Miért adtad meg neki a telefonszámodat ha semmit sem akartál tőle?

2. Ha nem szeretnéd, hogy hívogasson, akkor a telefonodon már régen letilthattad volna.

2021. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem beletartozik bármilyen kéretlen, zavaró kapcsolatfelvétel, ha azután is folytatja, miután egyértelművé tetted számára, hogy nem akarsz vele semmilyen kapcsolatot.

Az SMS-eit tartsd meg, hívásait is rögzítsd, hogy meg tudd mutatni a rendőrségnek. A ház körül ólálkodás már nehezebben megfogható, de sztem beletartozik a zaklatás fogalmába.

2021. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.ki mondta, hogy nincs le tiltva? Olvastál olyant konkrétan? NEM!!!

Nem én edtam meg a számom neki! Ne kotoszkodsz, ha nem tudod mi történt!! Értem?

2021. ápr. 17. 12:03
 4/7 A kérdező kommentje:

2.nagyon szépen köszönöm.

Kozotlem akkor vele törölje a számom, be hivogasson stb... Nem vette figyelembe egyáltalán!

2021. ápr. 17. 12:04
 5/7 A kérdező kommentje:
7-8 ti betegek vagytok... Elég komoly mentális problémáit lehetnek!
2021. ápr. 17. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Tehát nem is keres, csak néha látod a ház környékén és ennyi? Ez 0.
2021. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségre menj

Vagy nane.hu

2021. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!