Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen identitású emberek a...

Milyen identitású emberek a leggyakoribbak? Na, kik vannak legtöbben? :D

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Hetero vagyok
Bi vagyok
Meleg vagyok
Leszbi vagyok
64 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
A szavazás nélkül sem túl nehéz megmondani hogy a heterok vannak legtöbben. A többi szexualitás jelenleg a népesség viszonylag kis százaléka. (Meleg vagyok még mielőtt valaki azzal jönne hogy homofób vagyok, ezek csak tények)
2021. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem egyértelmű?
2021. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a heterok vannak legtobben (mindig is ok lesznek valoszinuleg) manapsag azert tunhet ugy hogy no az lmbtq kozosseg, mert egyre tobben merik felvallalni magukat, azok akik eddig rejtozkodve eltek.
2021. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kb ilyen sorrendben, ahogy leírtad a szavazásnál. Annyi különbséggel, hogy szerintem több meleg mint biszex férfi van.
2021. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem légyszi azt magyarâzza el valaki hogy a többinek mi értelme van amúgy (pl: pán). Ezek lefednek mindent.
2021. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 A pánnak még szerintem azért van értelme mert ugye ott az ember lelkébe szeret bele valaki, szóval nem az a lényeg hogy milyen nemű. Nagyrészt a biszexualitás is ilyen de sok biszexuális nem tud elképzelni kapcsolatot egy transszal. Ugyanígy pl a hetero férfiak többsége sem jönne össze transz nővel és a hetero nők többsége sem transz férfival (ezért is alakult ki nemrég a superstraight dolog) Illetve a melegeknél és a leszbikusoknál is elmondható ez a többségben szerintem. Amit én meg is értek mert oké hogy hormont szed, meg a mellkasát átműtteti és ez eddig rendben is lenne de a jelenlegi orvostudománnyal az intim területeken nem érhető el túlzottan hogy úgy mondjam valóságos eredmény. Az idegek nagy része sem marad meg szóval a transz fél sem érez sokat a dolgokból. A pán emberek viszont a nők, férfiak mellett összejönnek transzokkal is minden probléma nélkül. Ezen kívül amit még viszonylag fontos szexualitásnak tartok az az aszexualitás nyilván érthető okokból. A demiszexualitás stb.-nek már én sem látom sok értelmét, azok már inkább csak kisebb csoportok a nagyobb szexualitásokon belül.
2021. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, a panszexualis azt jelenti, hogy az illetot nem erdekli, hogy mi van a parter laba kozott, ha megvan a szikra akkor mindegy neki
2021. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!