Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hívogatnak mindenféle idegen...

Hívogatnak mindenféle idegen számok mit csináljak? 🤦‍♀️ 🙄

Figyelt kérdés
Először tegnap este 10 körül hívott fel egy szám, egy pasi szólt bele, hogy: "Mi van rajtad? Kívánlak" Persze egyből kinyomtam. Fogalmam sincs ki ez, hangjáról nem ugrik be senki. 🤔 Aztán mikor már aludtam hajnali fél 2 körül ugyanaz a szám hívott és ugyanaz a pasi mondta hogy "Mikor jössz át baba?" Kinyomtam megint, és letiltottam a számot a telefonomat pedig kikapcsoltam. 🙄Majd másnap reggel mikor bekapcsoltam a telefonom egy másik idegen számról volt 4 nem fogadott hívásom. Ekkor már kicsit aggasztott az egész. Majd délben újra próbálkozott, és egy másik pasi (ennek magasabb volt a hangja ezért tudom hogy más volt) beleszólt hogy akkor vár a taxival a ház előtt megyek vagy nem. Mondtam hogy hagyjon békén mert nem ismerem. Kinyomtam, letiltottam ezt is. Utána semmi. Na de! Egy órával ezelőtt ismét egy másik idegen szám hívott. Nem vettem fel. Akármikor hívhatnak és azt sem tudom kik ezek 😶 Mit csináljak? 💁 🤔

2021. ápr. 18. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ne nyomd ki, hanem csak némítsd le a mikrofonodat és tedd félre a telefont, hadd fogyjon az egyenlegük. Előbb-utóbb megunják.
2021. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi3rt veszel fel ismeretlen számokat??
2021. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihivott.hu
2021. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérj új telefonszámot a szolgáltatódnál (vodafone, telenor..Ö)nekem ismeretlen szám hívott naponttan 6x is és letiltani se lehetett aztán kértünk és ingyen volt! Azt hittem fizetős de ingyenes. Amúgy barátnőmet most meg szintén ismerelten hivja lehet ugyanaz de nálunk nem szólt bele semmit csak agresszívan csörömpölt meg fogyatékos szinten nyögdécselve beszélt...Vagy tilts le a számot ha ki van írva szolgáltatónál.Ne vedd fel és megunja ha nem akkor kell ezket.Amúgy jó tanács ha kapsz ózenetet ilyen szöveggel hogy "megjött a csomagod menj erre az oldalra" akkor meg ne nyisd mert tévében is mondták meg sok ismerősöm kapott ilyet ezek kamu lenyúlos banda! Vigyázz ezekkel.

(amúgy minek a sok emoji? :D)

2021. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
valaki "jóakaród" megadta a számodat valami szexoldalon
2021. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
4.vagyok meg ismeretlen számokat nem veszünk fel csak indokolt esetben mind (munkakersés és akkor is csak ha ki van írva a szám)...nem tudhatod ki hív téged és esetlegesen lenyúlja a pénzedet a mobiloldról.
2021. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden szám letilt. De nem veszed fel, csak utólag, a hivas után tiltsd le. Előbb utóbb elfogynak a számai.
2021. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!