Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire átlagos a 111-es IQ?

Mennyire átlagos a 111-es IQ?

Figyelt kérdés
Épphogy 17 múltam, ezért kitöltöttem a Mensa IQ-tesztjét. Még mennyire lehet fejleszteni?

2021. ápr. 20. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
nekem 75 , akkor most nagy a baj ?
2021. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%

Albert Einstein IQ-ját 160 és 190 közé teszik.

Nem tartom magam különbnek mástól mert egy IQ teszt azt mondta, hogy 130-as az IQ-m. Továbbá nem csak az IQ számít.

William Sidis IQ-ja 250-300 körül volt, aztán nézd meg, hogy mire ment vele az életben.

2021. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
#12 Ezek a számok mind kamuk. Az iq számítás nem így működik.
2021. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha a pontokból indulok ki, akkor az átlagnál magasabb eredményt értél el. De!


Az intelligencia egy képesség, amely segít helyesen látni és kezelni a helyzeteket. Ahhoz, hogy helyesen tudjuk kezelni a helyzeteket, ehhez többféle készség kell!


Minél magasabb valakinek az intelligenciája, annál részletesebben, annál mélyebben látja a jellemzőket, kapcsolatokat, műveleteket, állapotokat, helyzeteket, folyamatokat.

2021. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!