Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az ami a legtöbb romára...

Mi az ami a legtöbb romára jellemző, és nem szeretitek?

Figyelt kérdés
Tiszteletnek viselkedésen és kötekedésen és lopáson kívül:D
2021. ápr. 20. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nincs szégyenérzetük és már én érzem magam kellemetlenül, amikor látnom kell, mit le nem művelnek az utcán, mások előtt. Valahányszor felszáll egy csapat roma a buszra, végigordibálják az utat, hogy mindenki hallja, milyen kemény, sukár csávók, illetve nem tudnak egy 10 perces busz utat se megtenni anélkül, hogy ne egyék a kis szotyijaikat, aminek a héját leszálláskor még visszahajítják a busz padlójára..
2021. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És a csajok is ugyan ilyen hangossak, harciassak.
2021. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Büdösek.
2021. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
28%

"Azt nem tudom, de a roma csajoknak általában nagyon jó seggük van, az nagyon bejön."


A magyar (értsd: fehér) csajoknak is van olyan jó seggük. Még azt se mondhatjuk hogy ők hamarabb érnek, mert már a magyar csajok közül is sok ki van pendülve 14-15 évesen. Itt ezen az oldalon olvastam azt hogy az üdítő italokba meg olyan kajákba amiket a fiatalok isznak hormon szerek vannak és attól van ez hogy most egy 15 éves úgy néz ki mint pl 100 éve egy 30 éves nő két gyerek után.

De olyat is olvastam hogy a sok fogamzás gátló ami az ivóvízbe kerül a szenyvizen keresztül, hogy amiatt van ez.

2021. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!