Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiaknak, vagy a nőknek...

A férfiaknak, vagy a nőknek van több lehetőségük megmutatni, mennyi pénzük van, ha csak a megjelenést nézzük?

Figyelt kérdés
Kocsi, ház nem számítanak ide!

2021. ápr. 21. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Normális ember kevesebbet mutat, mint ami van.
2021. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok normális :)
2021. ápr. 21. 11:49
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Vannak női és férfi kiegészítők is, amelyektől dúsgazdagnak tűnhet az ember.

Nőknél nyilván a ruha, smink, haj rádobhat egy jó adaggal, de a férfiaknak is van lehetőség. Én nem tudok márkákat írni, mert nekem semmim nincs, de öltöny, karóra, esetleg nyaklánc, (nap)szemüveg. Ápolt haj és megjelenés természetesen.

Nőknél ugyanúgy + kirívó nyaklánc, fülbevaló, smink, magassarkú, női ruhák között vannak jóval drágább estélyik, koktélruhák, még a hajba is lehet tenni akár tiara meg bármit. Nőknek egyértelműen több a lehetőség.

2021. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Kimaradt a táska... Férfi nem hord táskát csak tárcát a zsebében. Méregdrága női táskák. Már írtam hogy nem tudok márkát, nekem minden turis. Biztos van a Májkölkorsz meg Guccsi. Meg a Rolex karóra aztán ebben ki is merült a tudásom. Nagyon gazdag ember vagyok, én melegítőben és papucsban vásárolok be a Bözsi ABC-ben.
2021. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A nőknek van több lehetőségük erre, de a férfiak is plasztikáztathatnak, elmehetnek hajbeültetésre, fogfehérítésre, szoláriumba, kondi-terembe, hogy javítsanak a megjelenésükön. És persze hordhatnak drága órát, ékszereket, szemüveget, drága ruhadarabokat, a kabáttól a zokniig.
2021. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. egyenlő. Ruha és cipő mindkét nemnél játszik, nőknek ott a táska, ékszerek, férfiaknak a karóra, kütyük. (Persze férfi is hordhat táskát és nő is hordhat karórát, csak most igyekeztem a sztereotípiákat említeni direkt)
2021. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a nőknek. Ha egy nő pl. megjelenik egy szép új felső kategóriás autóval (pl Maserati, Mercedes terepjáró stb), csuklóján egy rolex, kezében louis vuitton táska. Egy ilyen nőt általában az emberek sokkal gazdagabbnak gondolnak mint egy ugyanilyen autóból kiszálló férfit.


Ezen kívűl a nőktől sokkal jobban elfogadott dolog ha pl instán, facebookon olyan fotókat posztolnak amint látszik a vagyoni helyzetük.

2021. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok most látom, hogy a kérdésnél ki van írva, hogy a kocsi nem számít. Ebben az esetben én is úgy gondolom, hogy egyforma ahogy a 6-os válaszoló is írta.
2021. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
A nőknek mégis többféle lehetőségük van, mert többféle női frizura létezik, mint férfifrizura. Ez a helyzet a ruhákkal is, rengeteg verzió és variáció van színekre, formákra, stílusra, és ugyanígy van a cipőválaszték is. 100 féle sarokmagasság, szín, forma, stb. létezik, a férfiaknak szánt darabok kevésbé sokfélék.
2021. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%
A nőknek több lehetőségük van megmutatni, hogy milyen szinten képesek lehúzni a szeretőiket, ill. férjüket.
2021. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!