Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kozepsulis diak elete online...

Kozepsulis diak elete online oktatas alatt? Mit csinalsz egy nap?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel felkelek 7.55-kor beülök a gép elé. Ha olyan óra van akkor játszok rajta, ha olyan óra van akkor figyelek rajta. 14.00-ig tart a tanítás. Utána ha van beadandó azt megcsinálom este felé. Ezen kívül játszok vagy ha van valami program akkor azt csinálom. K*rvára unalmas de legalább nem szivatnak szét az iskolában. Úgy mint jelenléti oktatásban még az utolsó egy évben nem tanultam. Nem vettem magam elé könyvet meg semmi. Szomorú ez a helyzet eléggé :D
2021. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nap olyan fél 2kor végzek az órákkal. Utána ebédelek,majd kimegyek a kertbe,ott kutyázok,olvasok. Ezután edzek. Vagy otthon,vagt ha jó az idő,elmegyek futni,biciklizni.Ha végeztem akkor tanulok másnapra,megcsinàlom a házikat. Este vacsora a családdal,tv nézés,fürdés és még az ágyamban chatelek baràtokkal vagy sorozarot nézek,eseerleg olvasok. Csütörtök meg péntek dèlután talàlkozok baràtokkal,általàban járjuk a várost,vagy piknikezünk vagy egymàsnàl ütjük el az időt.
2021. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pitegamer ***** válasza:
100%

7:30 kor kelek, reggeli, tusolás, stb.

Órák tartanak kb 8:30-tól 14 óráig. De persze apróbb szünetekkel. Azokban tanulok, vagy ebéd után.

Legfeljebb délután 3-ra végzek, aztán van egy kis szabadidőm.

Ha valamiféle projekt, ppt vagy word elkészítése kell, akkor az tovább is tart.

Későn fekszem le, de nem vagyok fáradt, nekem ez a módszer beválik.

2021. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az óráim 8 és 10 között kezdődnek, mindig 1 órával előtte kelek. Amikor vége, ebédelek, később otthoni youtube edzéseket csinálok kb. negyed órán keresztül, aztán felváltva játszok és tanulok késő estig. Kb. ez van minden nap.
2021. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És akkor itt vagyok én, aki reggel 8-tól délután 3-ig lyukasóra és hosszú szünet nélkül órán ül, aztán egy rövid séta után folytatja a tanulást este 9-ig... de csak ez a hetem ilyen durva, amúgy profin sportolok szóval normális heteken edzésre járok délutánonként.
2021. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2021. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel hatkor kelek, hétfő kivételével kilenctől óráim vannak, előtte sorozatozok/a hobbijaimmal foglalkozok. Óra után déltől négyig dolgozok, utána pihenek. Hétvégén házit írok.
2021. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!