Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan aki elhiszi hogy ez...

Van olyan aki elhiszi hogy ez a csak saját önszántából reklámozza a vakcinákat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=HdJlLkIsUBI


Még maga a kormány is mondta hogy ismertebb emberekkel fogják reklámozni a vakcinákat.


2021. ápr. 22. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Nyilván érdekből. Mert normálisan, ingyen senki sem adná a nevét egy bizonytalan végkimenetelű dologhoz. Van az a pénz! Én már rendesen hányok a Blikktől is, ahol napi sztárokkal oltáskampányolnak. Előbb voltak az énekesek, duók, mulatósok, popsztárok, rocksztárok, orvosok, színészek. Most jönnek a stand up-osok. Én csalódtam mindben,de megértem, hogy ők is dolgozni akarnak és nem bírják a fizikai munkát, ezért adják el a lelküket is.


Nem ezzel van a fő gond, hanem azzal, hogy a másik oldal véleményét meg nem engedik megjelenni és tiltólistán vannak az oltást ellenző szakemberek meg az oltás negatív végkimenetelű áldozatairól sincs nagy nyilvánosságú statisztika. Pedig biztos sokan kíváncsiak lennének rá és nem csak a koronavírusos kismamákra.

2021. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami, hogy pénzt kap érte.
2021. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!