Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt még olyanok akik...

Vannak itt még olyanok akik éjjel nem szoktak / nem tudnak aludni? Munka vagy egyéb okból?

Figyelt kérdés
Én nem alszok éjjel, már egy ideje nem tudok. Esti műszakos is vagyok mindig, és így nem vagyok hullafáradt mikor hazaérek. Éjjel nem sokat tudok csinálni, de legalább nem forgolódok már többé, várva hogy aludjak el már. Reggel tudok főzni, és utána szoktam bealudni, aztán délután 3 körül kelek. Vagytok itt még hasonlóan? Vagy csak én vagyok "vámpír"?

2021. ápr. 23. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor ilyenben napirendben voltam tök szerettem reggelig menő elektronikus zenei bulikba járni, mert végig full friss voltam és nem értettem mi baja az embereknek, miért akarnak haza menni :D
2021. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amióta normál napirendben vagyok értem. Sokkal szarabb így éjszaka bulizni.
2021. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Munka miatt.
2021. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!