Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért oktatna akárki is kínai...

Miért oktatna akárki is kínai vakcinával, aminek a dokumentumait ki sem adták, nem volt normális teszt és elavult technológiával készült?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Ennek ellenére mégis elég sokan oltanak azzal
2021. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Az emberek nagy része nem képes racionálisan gondolkozni.

Az emberek nagy része mindent elhisz az Orbánnak.

Az emberek nagy része sík hülye.

2021. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

Mert a háziorvos rabeszeli őket, hogy ez jobb mint a semmi, és úgy sem kap pfizert. (tapasztalat)

Ők (háziorvosok) meg felveszik a pénzt érte.

2021. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Ebben az országban sajnos sok a primitív. Nem hiába tart ott, ahol.
2021. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem álláspontot foglalok vagy véleményt mondok, de azért, mert azt szajkózzák hogy biztonságos, és hogy minden oltás jobb mint a vírus. Mégegyszer, én nem tudom hogy ez igaz-e vagy nem, de a média és a háziorvosok ezt mondják.

Azt azért cáfolnám hogy "elavult" technológia, ezzel mentették meg pl a gyermekbénulást is, ez nem egy elektronikus eszköz ami elavul. Amíg működik addig jó, és ez az oltásforma bevált és bizonyítottan hatásos. Az más kérdés, hogy a Sinopharm ezen technológián alapuló vakcinája valóban jó-e.

Azért oltatnak az emberek mert félnek a vírustól, és elhiszik amit a média és a háziorvosok mondanak - legyen az igaz vagy nem.

2021. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Mert ha az ember kétségbeesett, félti magát és a családját, akkor mindent megtesz, hogy csökkentse a kockázatot. És ha valaki hisz benne, hogy ez egy mindenkire veszélyes, halálos vírus és azt hallja a csapból is, hogy mindegy mivel csak oltass, akkor arra jut, hogy nem tudhatom, hogy valóban hat e, de ha csak 5% eséllyel van több vele, mint nélküle, akkor már jó, mert lehet, az az 5% jelenti majd az én vagy a családtagjaim életét.

Én nem oltatom be magam egyikkel sem. De ez az én döntésem. Az pedig, ha valaki beakarja oltatni magát, bármivel is, bármilyen logikus, vagy irracionális okból, az pedig annak az egyénnek a döntése. Nálunk a családon belül és az ismerősök között is megoszlik, hogy ki szerint jó vagy épp nem jó dolog az oltás, de egyikünk sem kövezte meg a másikat, aki akarja csinálja, aki nem, az pedig ne. Ne legyen már ez egy újabb ok az ellentétre, vitára, okoskodásra, "CsakAzANormálisAkiAztCsinaljaAmitÉnMindenkiMásIdióta"-ságra. Azt gondolom mindenki el tudja dönteni mit akar kezdeni a saját testével, szervezetével, mi az a kockázat, ami ő szerinte megéri és mi az ami már nem. Illetve ebben sem kell egyetérteni, hogy valaki szerint egy kockázatot megéri e vállalni vagy sem.

2021. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
#6 ok, de ha ezt beloveted, akkor nem fogsz normalis oltast kalni, mert kipipálnak. Sokakban nem is vált ki antitest reakciot, ergo semmi hatàsa.
2021. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Azért kell, hogy megkaphasd a kártyát és így tudj moziba menni.


(Mellesleg nem hiába van annyi felesleges kínai vakcina, hogy bárki jelentkezhet rá....)

2021. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

#7

"Azt gondolom mindenki el tudja dönteni mit akar kezdeni a saját testével, szervezetével, mi az a kockázat, ami ő szerinte megéri és mi az ami már nem. Illetve ebben sem kell egyetérteni, hogy valaki szerint egy kockázatot megéri e vállalni vagy sem."

Ez arra is vonatkozik, hogy ha valaki azt mondja, hogy neki jó ez (hiába szerinted ez hülyeség, logikátlan, alaptalan) akkor neki jó és kész. Egyáltalán miért érdekes bárkinek, hogy másvalaki mit adat vagy épp nem adat be magának?

2021. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

9: "Egyáltalán miért érdekes bárkinek, hogy másvalaki mit adat vagy épp nem adat be magának?"


Az, hogy mit adat be magának, nem érdekel túlzottan.

De az, hogy semmit sem, az már érdekel. Az ilyen "én testem, én döntöm el, hogy mi jó nekem" hozzáállás aknázza alá az összes beoltott áldozatát.....

2021. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!