Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A CPG énekesének mi az MBTI...

A CPG énekesének mi az MBTI személyiség típusa?

Figyelt kérdés

Szerintem INTP ezek miatt:

,,Apám sose vert meg, pedig áldott rossz gyerek voltam. Jobban mondva, eleven, mert rossz gyerek nincs. Volt, hogy új ellenőrzőt kaptam, a régiben nem fértek el a beírások. Úgy éreztem, ha nekem van igazam, akkor azt kell képviselnem. Azt gondoltam, a szabályok azért vannak, hogy megkerüljük, főleg a hülye szabályokat. Amikor otthagytam az iskolát, a kendergyárban dolgoztam, ahol a szüleim. A műszakvezető próbálkozott, hogy bent kell maradnom műszak végéig, akkor is, ha nincs meló; korábban nem engednek ki a portán. F*szom foglalkozik veled, gondoltam, kimásztam a kerítésen, gudbáj."

Ez az eredeti cikk:

[link]


Fogalmam sincs miért írtam ki, nem is hallgatom, csak ez olyan érdekes volt xddd



2021. ápr. 25. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
LMNOP
2021. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul besúgó is volt. De érdekes személyisége van, készült róla dokufilm is, asszem polpot megye punkjai a címe.
2021. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Miii ezt nem tudtam 😳

Nem úgy volt, hogy anarchista, és utálta a komcsikat?

2021. ápr. 26. 18:18
 4/4 A kérdező kommentje:
(A filmért meg köszi majd csekkolom 👀)
2021. ápr. 26. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!