Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatalok a teraszokon a...

A fiatalok a teraszokon a tömegben hogyhogy nem tartanak a vírustól? Az iskolában meg félnek tőle.

Figyelt kérdés

Ha szóba kerül az iskolanyitás, akkor jön a szöveg, hogy félnek tőle, mert hazaviszik a vírust a szüleiknek. Máshol a tömegben szórakozni nem félnek.

Ez hogy van?


2021. ápr. 25. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Ne általánosíts. 17 éves vagyok, betegségem van. Veszélyes rám is a vírus mint a többi emberre. Ugyan úgy otthon ültem, mint eddig.
2021. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nyilván nem rád gondoltam.

Sokan itt az oldalon rinyálnak, hogy milyen veszélyes suliba menni mert ott aztán terjed a vírus, de bulizni nem félnek.

Miért veszed magadra azt ami nem vonatkozik rád?

2021. ápr. 25. 21:14
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Úgy van, hogy a két halmaz nem metszi egymást.


Egyrészt nyilván iskolába járni kevésbé szeretnek az emberek mint bulizni.


Másrészt tisztelet a kivételnek nem az "szövegel" aki bulizik, hanem nagyrészt azok akiknek az eddigi élete is csak otthon a gép előtt telt és nem akarnak kimozdulni ebből a burokból.

2021. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Ez álszentség lenne, ha ugyan azok az emberek panaszkodnának a suli miatt mint aki a teraszon üldögélve sörözik.

Én jó ötletnek tartom a nyitást, de nem tömegnyomorba és vigyázva.

2021. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3: Ez mondjuk egész reális megközelítés!
2021. ápr. 25. 21:17
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem járok bulizni és várom az iskolakezdést hogy tudjak javítani... Oszt ilyenkor mivan? 17/f
2021. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6: Az, hogy nem vonatkozik rád a kérdés.


#4: Jogos!

2021. ápr. 25. 21:25
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Úgy van ez, hogy suliba nem akarnak járni, de bulikázni igen. Lófa*zt félnek, csak kényelmesebb nekik otthon suli helyett, de ha bulika, akkor az jöhet. Tisztelet a kivételnek.
2021. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Álszent kis suttyók
2021. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Megint 1 provokatív kérdés? Találj mi jobbat a fiatalok és idősek összeugrasztására troll.
2021. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!