Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szerető mindig kevesebbet...

A szerető mindig kevesebbet ér, mint a feleség?

Figyelt kérdés
Ritka az olyan, mikor a feleségét elhagyja csak egy kis senki szeretőért.
2021. ápr. 27. 14:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnéztem a kategóriát, nem is ide akartam írni. :D
2021. ápr. 27. 14:28
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha van szerető, akkor a feleség se ér sokat. De még így is többet, mint a szerető.
2021. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha már van szerető a feleség nem ér sokat neki. És a szerető miért senki? Nem csak a szerető a hibas,hanem a másik fél is. De ha te vagy a feleség akkor baj van ,ha ezek után kitqrtasz a csávó mellett,de azzal legyél tisztában ha valaki félre lép ott a kapcsolatban nagy baj van.
2021. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok se feleség, se szerető. De Facebookon is ki van az ilyeneknek kiírva és közös képeik kivel vannak? Hát persze, hogy a feleséggel pózolnak boldogan. Velem meg csak az exem szórakozna, rám is írt, de nem válaszoltam, tehát ugyanúgy senki vagyok, mint a kapcsolatunk idején is.
2021. ápr. 27. 14:34
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Akkor te vagy a szerető. :)
2021. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerető sem vagyok, de az exem lehet szeretné.
2021. ápr. 27. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem vagy senki.Miert gondolodcezt magadról
2021. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

A szerető az szinte mindig csak a feleség után következik. Ez egyszerű logika: a feleség elől titkolni kell a szeretőt, nehogy elváljon (vagy a kínai vázát széttörje férjura fején :DDD). A szerető elől nincs titkolva, hogy a férfinak felesége van (amikor előtte is titkolja a férfi, az egy másik eset, de az ritka). Tehát a szerető a legelső pillanattól tisztában van azzal, hogy osztozik a férfin.

Elég egyértelmű, hogy akkor melyiket becsüli többre a férfi. Ebben a becsülésben benne van az is, hogy ha szült mondjuk két szép gyereket neki, és azoknak jó édesanyja, akkor már csak emiatt is becsülheti a férj, pláne, ha ő is erősen kötődik a gyerekeihez.


Vannak különleges esetek, mert az élet bonyolult. Pl. olvastam olyat, hogy egy férfi, akinek szeretője volt, leírta, hogy addig marad a felesége mellett, amíg a gyerekei leérettségiznek, mert nem akar őtőlük elszakadni, de utána elválik és a szeretőjével fog élni. Ha ezt komolyan gondolta, akkor nála valóban nem ilyen egyértelmű a helyzet. De ez ritka eset.

2021. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Ahol szerető van, ott a félrelépő ér a legkevesebbet, de mindkét másikat semmibe veszi. A nyitott kapcsolat más, ha mindegyik fél belemegy és nekik úgy jó.
2021. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak azok tagadják, hogy nem szeretheti a férj a szeretőt, vagy csak igen ritkán, akik másik oldalon állnak.


Legtöbb ember pont a gyerek meg a pénz miatt nem válik. Lehet ezzen pattogni, de felesleges.

Több megcsaló férfit ismertem már, mint ahány ujjam van, hú de nagy megbecsülés és tisztelet, szeretet övezte a feleséget, miközben mögötte félredugott :)

Ellenben viszont nem egy férfi lesz egy hideg házasság után igen könnyen szerelmes a szeretőbe, mert egyszerűen a szimpla testi vágyakon túl megkapja az érzelmi feltöltődést.


Lehet vakot játszani, csak felesleges

2021. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!