Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa, hogy kínosan érzem...

Furcsa, hogy kínosan érzem így magam bent az egyetemi kollégiumban, ahol bent lakok mostanában?

Figyelt kérdés
Mivel az egyetemen online oktatás van, kevesen vagyunk bent, akik gyakorlatra járnak vagy dolgoznak csak azok, és mindemellett nem is ismerem a többi bent lakót, nem vagyok velük semmilyen viszonyban. De eddig legalább voltak bent mindig páran a félév során, most viszont mindenkinek végetér a gyakorlata, már ezen a héten is szinte csak én vagyok bent az épületben az itt dolgozókon kívül. És nekem ez tök kínos, hogy bent lakok egyedül, egy szinte tök üres épületben. Mindenképp arra késztet, hogy én is mielőbb elmenjek innen. Furcsa, hogy így állok hozzá, és ez engem nyomaszt? Mindemellett az se ideális nekem, ha túl sokan itt vannak, ha tele van az egész kollégium rendes oktatásnál. Az arany középút a jó, de amikor kb. senki nincs rajtam kívül, az se jó.
2021. ápr. 29. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Furcsa. Én a helyedben buliznék egy hatalmasat egyedül, leinnám magam, felhívnék pár csajt (vagy pasit? egye fene az is jó) magamhoz a tinderről és jól kiütném magam velük. Hállelujáh.
2021. ápr. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nyújts be kérelmet, hogy legyenek szívesek a te egyéni igényeidnek maradéktalanul megfelelni, és nehogy abba gondolj bele, hogy közel ingyen lakhatsz egy baromi nagy épületben aminek a fenntartása a sokszorosa annak amit te fizetsz, de miattad nincs bezárva.

Hogy a fenébe lehet ilyen énközpontúan élni, nem is értem.

2021. ápr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy magántulajdonú társasházban laksz, ott is előfordulhat, hogy egyedül vagy néha, mégsem töröd a fejed a lakás eladásán.
2021. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem kicsit furcsa de csak mert én élveztem nagyon ha pl. nyáron a 100 fős koliban csak 30-an laktunk. Csend volt, kevésbé volt koszos a konyha és a fürdő, nem kellett várakozni ha főzni vagy mosni akartam, mindig volt szabad ruhaszárító stb.
2021. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!