Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak itthon hogy ne...

Faluvégi László kérdése:

Mit csináljak itthon hogy ne unatkozzak?

Figyelt kérdés
Tudom nem annyira érdekes kérdés. De mit csináljak itthon hogy ne unatkozzak? Mert hát online oktatás és nem tudom mivel elütni az időmet.

2021. ápr. 29. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Például tanulhatnál is?
2021. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Hogyan lehet unatkozni?
2021. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Remélem, olvasni már megtanultál, ezért nem pocsékolt idő a tananyaghoz hozzáolvasás.

.

Amúgy pedig csak az unatkozik, akinek nincsenek gondolatai!

2021. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy tanulás után nem tudok mit csinálni.
2021. ápr. 29. 08:27
 5/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Van, amikor semmi sem segít, mert az unalom állapotában vagy, és akkor a szokásos hobbik sem indítanak be.


Amúgy próbálkozz a szokásos dolgokkal: olvass könyvet/képregényt, néz filmet/tévét, hallgass zenét, maszturbálj, egyél valami finomat, játssz, beszélgess haverral... stb.

2021. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Mi lenne, ha időnként kitakarítanád a lakást, előkészítenéd a főzéshez szükséges zöldséget, bepácolnád a húst, kérnél egy listát, hogy mit vásárolj be, bekapálnád a kertet, kitisztítanád a szüleid cipőjét, sétáltasd a kutyát, etesd meg az állatokat, hozd ki a ruhatisztítóból, amit valakid beadott, csináld meg a sofőrvizsgát akkor is, na nincs autótok...

Ha írtad volna, hogy leány vagy-e vagy fiú - konkrétabb, testhezállóbb elfoglaltságot is ajánlottam volna.

2021. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha nem unatkoztam, el nem tudom képzelni a napot, ugy, hogy valamivel ne foglalkozzak. Egy lakában mindig van valami tennivaló, akár kertesházban,

akár panel lakásban. Csak körül kell nézni. Semmilyen hobbid nincsen? Állataid? Találj, mindig valamilyen elfoglaltságot és látni fogod, nem is jút időd mindenre.

2021. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!