Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legszélsőségesebb vélemén...

Mi a legszélsőségesebb véleményetek/világnézetetek? Fel meritek vállalni?

Figyelt kérdés

Mindenkinek vannak sötét gondolatai, egyeseknek akár olyannyira sötétek hogy azt már fel sem vállalhatná emberek előtt.


A bátrak közületek akiknek vannak ilyen álláspontjaik, fel mernétek vállalni itt névtelenül ezeket, mindenféle társadalmi nyomás és gátlások nélkül?



2021. ápr. 29. 19:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Engem már azért is szétszednek, ha ki merem nyilvánítani, hogy

- nem akarok gyereket,

- utálom a gyerekeket,

- túlnépesedés van,

- túlnépesedés ellen kevesebb születéssel lehet tenni,

- jogsihoz kötném a gyerekvállalást.

2021. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
1-es vagyok, de amúgy ma beszóltam egy hapsinak - aki szerint egy nyúl nem lehet házikedvenc, és le kell vágni -, hogy akkor ő meg vágja le a saját kölkét, az sem házikedvenc. Közjószág. :)
2021. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék hogy nem fogok véleményt nyilvánítani az ide érkező válaszokhoz, nem célom a szélsőséges vagy sértő nézetek terjesztése, egyszerűen érdekel az emberek sötétebb oldala és megkérek mimdenkit aki ide ír hogy ugyan így járjon el
2021. ápr. 29. 19:15
 4/24 A kérdező kommentje:

#1


Kifejtenéd miért kötnéd jogosítványhoz a gyerekvállalást?

2021. ápr. 29. 19:16
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
incest legalizálása
2021. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

1-es vagyok,

Azért kötném jogsihoz a gyerekvállalást, mert rengeteg olyan ember vállal gyereket akár külső nyomásra, aki nem alkalmas rá.

Vegyük alapul az örökbefogadást. Ha valaki ezt szeretné, ahhoz bizonyos szempontoknak meg kell felelnie, plusz el kell végeznie egy tanfolyamot is, mielőtt gyerekhez juthat. Kizáró ok, ha valakinek nincs biztos lakhatása, nincs fix jövedelme, nincs biztos pontja, pszichés problémái vannak, stb.


Ezzel szemben bárki potyogtathat akár 10-15 kölköt is, max ha nagyon putriba szülne, akkor talán elveszik, de nagyon sok gyerek születik borzalmas helyre, ahonnan sokukat ki is emel a gyámügy. Pl. a szomszéd drogos pasas 5 gyerekét én jelentettem, miután többször is eljátszotta, hogy napokig nem ment haza, 5 kisgyerek meg étlen, szomjan, szaros pelenkában nyűglődött.


Vagy akik Facebook-on tarhálnak nonstop, hogy 3 gyerekük van, nincs mit enni, anya apa nem dolgozik.


Arról ne is beszéljünk, aki konkrétan kinyírja a saját gyerekét.


Rengetegen nem alkalmasak a gyerekvállalásra, a saját szüleim sem, miattuk van egy rakás pszichés problémám.


Én, meg aki képes felismerni mágáról, hogy nem lennék alkalmas szülőnek, porig vagyok alázva, amiért nem állok be a sorba, és nem akarom sem a saját, sem a gyerekem életét tönkretenni. Ha jogsihoz lenne kötve a gyerekvállalás, nekem megtiltanák, hogy legyen.

2021. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Még valami,kérlek ne értékeljétek le a válaszokat vélemény alapján,attól még mert nem értetek egyet velük attól még minden válasz hasznos ami az eredeti kérdés paraméterei alapján íródott,köszi!.
2021. ápr. 29. 19:31
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Más értelemben, de engem is szétaláznak ezért, ezért leírom. Szélsőséges, bár nem úgy, ahogy a kérdező érti. :D

Szerintem kivétel nélkül minden lény a földön szerethető és értékes.

2021. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem olyan ember akinek biztosan fogyatékos gyereke születne nem engedném szaporodni.

És nem engedném hogy bizonyos életkörülmények között szüljenek fogamzásgátlási lehetőségeket előlegezném elmaradott területeken.

Ha valakit megerőszakolnak és ugy lesz terhes vagy 20 év alatt van támogatnám az abortuszt elsö megoldásként.

Nem mindenki való szülőnek.

És kifekezetzen felcseszett amikor a szomszéd születése óta vak nő kifehéredett kigubbadt szemgolyókkal jár amit nem tud becsukni mert kitüremkedik és nem tudja takarni....és eltünt egy időre majd egy ugyan ilyen szemű babával sétált a babahordozoval a mellén....

Ezt nem engedném nem....

Pl sógornőm azért nem akar gyereket mert minden családtagja rákos vagy volt sajnos.... De több generáción át...

Én jobbab felülvizsgálnám hová születne vagy fogadnák örökbe a gyereket.

2021. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
Gyerekkinzásnak tartom ha valaki egy jo településről elmegy a semmi lözepére mert kerteházkeeeeeellll és oda szülnek a semmibe és a gyereknek ugy kell felnőnie hogy hajnali 4kor kel és 8-kor fekszik nem élet ez nem kell már 5évesen felnőttnek lenni pffff
2021. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!