Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, zavarna titeket az...

Fiúk, zavarna titeket az ilyen az utcán? Mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Ha valaki úgy menne el mellettetek, hogy teljesen belétek mászik szinte, majdhogynem nektek megy, és közben végigméregeti a testeteket, szóval elkezd mereven bámulni közelről. Mennyire zavarna, ha valaki ezt csinálná?
2021. máj. 2. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen történik Budapesten. Elég zavaró tud lenni, de annyira nem érdekel.
2021. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valami szűk helyen kell elmenni, és kevés a hely akkor nem nyújtanék neki nagy figyelmet. Viszont ha van hely bőven és direkt belemászik az arcomba, akkor azért furának gondolnám. Persze nem szólnék be meg semmi. Nem is zavarna, mivel csak 1-2 másodpercről lenne szó, szóval fel sem tudnám fogni egyből.
2021. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utcai méregetés, az egyszerű lelkű, alfahím ambíciókkal rendelkező kisember sajátja. Különösen amikor az utcán egy békésebb külsejű, de vetélytársnak tűnő férfit látnak meg. Az nekik a tökéletes alkalom egy ilyen méregetésre, és elkönyvelte magában, hogy na még egy hím akit ledomináltam.
2021. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Multkor ket roma srac jott velem szembe es vegig bamultak es csekkoltak a szuk jardan. A jarda szelen setaltam,vartam volna,hogy az egyik bemenjen a masik ele vagy moge,hogy elferjunk,mivel nem akartam ralepni az uttestre,de nem tortent meg,igy izombol levallaltam az egyiket. Meglepo modon nem lett semmi az egeszbol utana.:)
2021. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Én lány vagyok és történt már ilyen, hogy egy fiú konkrét belém mászott.Hát engem isszonyat idegesített mert ne bámulja már ráadásul persze nem a fejemet.Amúgy van egy olyan tippem, hogy kérdező te egy lány vagy akivel ezt csinálta egy fiú és most megkérdezed fordított esetben ők örülnének-e.De csak ötlet..
2021. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Hát ilyen majdnem mindennap történik :DD

F

2021. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!