Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Alvin fiú...

Mit gondoltok az Alvin fiú névről?

Figyelt kérdés

Angol családi neve lesz,és az Egyesült Királyságban fog megszületni. De úgye itt is ismerik Alvin and the Chipmunks mesét 😀🐿️ Az apukájának viszont nagyon tetszik. Szerintem is jól hangzik viszont nem akarom hogy csúfolják a neve miatt. A másik hogy az én, illetve az apa neve is Al- es kezdetű Aliz a keresztnevem, és igen sokszor megjegyezték nekem is hogy Aliz csodaországban🙂 De igazából nem csúfolásként kaptam és annyira sosem zavart.

Adnátok ezt a nevet a fiatoknak?



2021. máj. 2. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Mi ez? Megint megpróbálkoznak a Rém rendes család magyar verziójával?
2021. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelműen mókusnév. Legyen inkább Alex.
2021. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

Ne szívassátok már azt a szerencsétlen gyereket...

Döntsd el, hogy gyereket akarsz majd nevelni vagy egy bohócot, akin mindenki nevetni fog, és kigúnyol...

2021. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mindenkinek a mókus jutna róla eszébe, jó név lenne.
2021. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, érthető. Pont ezért is tettem fel ezt a kérdést, hogy mások mit gondolnak.Viszont tényleg egy nagyon régi és szép hangzású, egyedi név. Kár hogy ezzel a mesével lehúzták.😔
2021. máj. 2. 22:53
 6/16 anonim ***** válasza:

ugye te sem akarod hogy cikizzék folyton?

lehet te most azt hiszed ez menő de valakinek gúnyolható neve van család vagy kereszt azt élete végéig cikizhetik (tapasztalat) általánosban végig cikiztek engem mivel gúnyolható vezetéknevem van. alvin.mindenki egyértelműen az alvin és a mókusokra utalna főleg ha ovisok vagy általános iskolások lesznek akkor tuti!

viszont nem akarom hogy csúfolják a neve miatt kérdező te nagyon ellentmondásban vagy magaddal..

mesékről akarsz nevet adni gyereidnek?

De igazából nem csúfolásként kaptam és annyira sosem zavart.

Adnátok ezt a nevet a fiatoknak?

biztos nem lehet téged nem zavar de nem fogod tudni megjósolni se hogy mit érez majd a gyereked ha majd csúfolni fogják!

alíz még normálisabb mert az általános mostanra de én nem egyből mesékre aszociálnék egy név alapján de ne olyat válassz ami egyáltalán nem magyar és felismerhető mesékből.

Angol családi neve lesz,és az Egyesült Királyságban fog megszületni-ez így találomra lett kitalálva vagy megtervezve van, mint pl ott vagytok épp és hamarosan születni fog? vagy ez egy cafka mese troll kérdésként? angol családnévként ne olyat válasz amiről kétségeid vannak hogy gúnynév lesz edsetleg manapság bármiből lehet gúnyolni de válassz már normális nevet szerencsétlennek vagy azt akarod hoyg szegényt élete végéig gúnyolják csak a te hóbordod miatt?

bár van egy olyan érzésem hogy tuti kamu kérdés...(REMÉELEM!)

2021. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
kamu kérdés...
2021. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A nevet közösen kell kiválasztani, úgy a mérvadó. Teljesen mindegy, hogy hogy hívják majd a gyereket, a közös elhatározás számít, meg a boldog légkör, amikor ezt kitaláljátok. Kellemes böngészést a nevek között!
2021. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem adnám, de angol nyelvterületen miért ne, ha passzol a vezetéknévhez? Esetleg lehet két keresztneve is, és lehet ez az egyik, a másik meg egy hétköznapibb. Te ismered a környezeteteket, hogy hogyan reagálnának egy ilyen névre.
2021. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Már miért lenne kamu kérdés? Más kérdésben olvastam ahol több nevet felsorolt az anyuka, és ez is közte volt és többeknek tetszett. Azért hangsúlyoztam ki hogy angol családi neve lesz és itt fog születni mert ugye magyarul előbb van a családi utána a keresztnév,így minden név masként cseng. És valóban sosem csúfolásként hallotam higy Aliz csodaországban, csak úgy megjegyezték az emberek. Sőt picit még inkabb büszkének éreztem magam hogy mese van "rólam". Persze tudom nem mindenki egyforma.

Egyébként nem értem miért kell ennyire lenézően válaszolni, főleg hogy tudhatjátok hogy egy terhes nő a kérdező. Pont ezért tettem fel a kérdést, hogy mennyire elfogadható manapság ez a név.? Nem pedig hogy jól lehordjanak egyesek..😔

2021. máj. 2. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!