Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok furcsának,...

Mennyire tartjátok furcsának, ha egyes emberek este tevékenykednek a lakásukban, amíg titeket nem zavarnak?

Figyelt kérdés
Például ha valaki szeret este 11-kor sütni-főzni, vagy éjfélkor még filmezik, vagy hajnali 1-kor kockul a gépén. Nem tartjátok ezt furcsának?
2021. máj. 2. 22:58
A kérdező szavazást indított:
Teljesen rendben van
Nekem is furcsa
Teljesen rendben van, a kérdésed pedig hülyeség
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg engem nem zavarnak úgy nem érdekel,had csinálja :D
2021. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem hallatszik át és tudok tőle aludni, nem érdekel. Azért felső szomszéd postaládájába dobtam már be ajánlatot mosógép alá való zajcsillapítóról, késő éjszaka rezegtek a falak a mosógépétől. Én is használok ilyet. Vagy megfogadta a tippet vagy leszokott az éjszakai mosásról, mert azóta nincs ilyen probléma.
2021. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon rendes vagy, mert a szavazásban van önkritikád.
2021. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
A szegénység jele a lakás, így ezzel rá van kényszerítve a legtöbb ember hogy egy rakáson éljen sok hülyével.
2021. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"A szegénység jele a lakás, így ezzel rá van kényszerítve a legtöbb ember hogy egy rakáson éljen sok hülyével." - És mégis hány ember szeretné, ha lenne sajátja, akár csak ennyi is, főleg, amióta elszálltak az ingatlanárak.
2021. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!