Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Együtt lennél valakivel akin...

Együtt lennél valakivel akin röhögnek pl az utcán vagy elítélik egy olyan dolog miatt ami kikerült róla a nyilvánosságra de az nem is úgy van? persze ezt csak te és az illető fogja tudni ha egyáltalán szóba állsz vele.

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 17:48
 1/6 anonim válasza:
50%
nem értem pedig többször átolvastam..
2021. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vettem primitív vadidegenek véleményét számításba, ha az emberi kapcsolataimról volt szó. Miért kéne?
2021. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lennék együtt celebbel.
2021. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sose érdekeljen mások véleménye a barátaidról/párodról! Feltéve hacsak nem valami emberölés szintű dolog.(gondolom nem ilyesmiről van szó) Ha pedig érdekel, akkor engedd el mert csak negativ hatással lesz rá, ha te ennyire magadra veszed azt ,hogy róla mi került ki és hova.
2021. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem szoktam más véleménye alapján megítélni másoknak. Ez lehet ilyen sablonszövegnek tűnik, de én tényleg ilyen vagyok, még olyankor SEM, amikor amúgy jobban tettem volna, ha másra hallgatok :D Ez van, én úgy vagyok vele, ha nem bírok valakit, az azért legyen, mert valóban úgy gondolom, és nem azért, mert más azt mondta.

Szóval engem az ilyenek nem érdekelnek, nem befolyásolnak. MEghallgatom, ha valaki ki akarja adni magából az ilyesmit, de nem befolyásol. Ez nyilván van, amikor jó, van, amikor annyira nem :D

2021. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Miért ne tenném?
2021. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!