Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kaktuszt lehet vinni temetőbe...

Kaktuszt lehet vinni temetőbe sirra vagy nem.illik?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán szokás, ez európai szimbolikája inkább negatív, de ha az elhunyt kaktuszrajongó volt, akkor természetesen lehet (vagy ha a gyászoló az, igazából amíg könnyebb tőle a veszteség, mindegy. dédnagymama a leggiccsesebb, legcsillámosabb művirágcsokrokat válogatja a fiai sírjára, de ha neki ettől jobb, rajtunk ne múljon, mi kivisszük.)
2021. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik alapvetően. Persze ha az elhunyt szerette a kaktuszt, az más.
2021. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose láttam, nyilván nem véletlenül.
2021. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném hogy oda való lenne.
2021. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én több síron is láttam.
2021. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem volt kaktusz rajongo csak kisebb sziklakertre gondoltam a siron. Csak nem tudom illi e
2021. máj. 7. 16:37
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Hááát szerintem nem annyira.
2021. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint örülnék neki ha kaktusz vagy sziklakert lenne a síromon, de tényleg nem túl gyakori szokás.
2021. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én így, hogy életben vagyok még és bőven nem haldoklom, azt mondom, az én síromat simán díszíthetné kaktusz vagy sziklakert, sokkal jobban örülnék neki, mint giccses, rózsaszín művirágoknak vagy béna angyalkáknak.

Szerintem kérdezd meg a rokonságot. Ha te vagy az elhunyt egyetlen rokona, aki látogatja a sírt, akkor pedig mindegy, dönts, ahogy akarsz. Egyik sírnál, amit minden évben 3-4* látok temetőbe járáskor, van ilyen ronda, fél méter magas, 2 méter széles drótszobor. Az tartós és engem kissé megbotránkoztat, egy kaktusz szerintem nem akkora feltűnés, hogy bárki beszóljon érte.

2021. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!