Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem tudok azonosulni...

Csak én nem tudok azonosulni a fiatalok bulizásával?

Figyelt kérdés

Fiatalként én nem járok bulizni. Nem azt írom,hogy ez a jó döntés.

Egyszerűen rossz érzés fog el,amikor mondjuk videókon látom,ahogy buliznak az emberek. Most éppen egy lány ismerősömről láttam hasonlót. Nekem ez a táncolós,sikítós ,mosolygós disco légkör annyira idegesítő...akár csak a féktelen ivászat,cigizés,valamiért szánalmasnak érzem már ezt.

Ti hogy álltok ehhez?


2021. máj. 8. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Messze áll tőlem az a világ, évente egyszer elmegyek a barátnőimmel (például szalagavatót követő after party-ként), és az nekem bőven elég.

Mindenkinek más vonzó, nincs ezzel semmi baj. Én nem ilyen helyeken élem ki magam, de akinek ez kell, csak tessék.

20/L

2021. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert te ezzel nem tudsz azonosulni, nem lesz valami jó vagy rossz. Van aki így érzi jól magat, van aki úgy.
2021. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

16-20 évesen én is ilyen voltam. Már majdnem 30 lettem, mire rájöttem, hogy a szorongás amit éreztem onnan jött, hogy apám kiskoromban seggrészegen "bulizott" itthon, bömböltette a zenét, és bántalmazta anyámat, meg néha engem is. Amióta sikerült ezt feldolgoznom én is tudok felszabadultan szórakozni, táncolni hangos zenére...


Nem azt mondom hogy veled pontosan ugyan ez történt, csak mint érdekesség mesélem.

2021. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk diszkóban én sem tudnék szórakozni az nem az én izlésem. Lehet te is csak azért gondolod így, mert nem voltál még jó fesztiválon vagy koncerten igazán jó társasággal. Lehet tök jól éreznéd magad, és feltorne belőled a partiarc, de legalábbis letudnad küzdeni a feszengésedet. Én először gyűlöltem a gondolatot, hogy fesztiválra menjek satrazni, aztán a telek úgy teltek, hogy számoltam vissza a napokat a fesztiválszezonig. Azért is vannak a korona alatt elvonási tüneteim.
2021. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Szintúgy, 17/f
2021. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok bulizós én se, az alkoholt se szeretem. Nincs is jobb program annál, mint péntek este otthon nyugiban sorozatot nézni :D

De egyébként kinek ez, kinek az. Mindenkinek mást jelent a szórakozás, kikapcsolódás.

19/L

2021. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy állok hozzá, hogy a f@szom kivan az egésszel. Az egyetlen jó dolog az volt, hogy bulik miatt sok gyönyörű városba elutaztam, sok szép helyet megnézhettem. De ez mind hiába amikor hetente 4x jár az ember bulizni már nincs semmi szórakoztató benne. Nem azt mondom, hogy bulizni rossz, nem baj ha az ember olykor levezeti a feszültséget, van egy jó éjszakája, de ha túlzásba esel egy idő után már a hátad közepére se kívánod a bulikat.
2021. máj. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan gondolkodom, pont tegnap ecseteltem a barátomnak a szokásos esti sétánk után, hogy én nem látom értelmét ennek az állandó bulizgatásnak. Az egyetemi évek alatt párszor elmentem, mert a csoporttársak, akikkel egy szobában laktam, mindig sürgettek, hogy menjek velük, de bevallom, sosem élveztem igazán, és mindig csak vártam a lehetőség, mikor jöhessek el. Számomra nem szórkaoztató a hangos zene meg a tömeg. Inkább kedvelem beülni egy csendesebb helyre, meginni valamit, és beszélgetni közben. És azon akadok ki, amikor a munkatársak kérdezgetik, na, voltam-e partyzni, miért nem, van, aki még be is szól, hogy gyerekes vagyok meg koravén meg túl komoly. Szerintem meg ez a viselkedés nem igazán felnőtthöz méltó.

Amúgy középiskolás koromban sosem jártam bulizni, otthonülő típus voltam, de nyaranta néha toltuk a LAN-partíkat, ez mondjuk gondolom, nem fér bele a buli kategóriába némelyeknek.

2021. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!