Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mi lehet a Brawl Starsban?

Ez mi lehet a Brawl Starsban?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hányadjara kapok egy ilyen új fura friend request-tet, de ez nem olyan hogy felhozza arra a helyre ahol ugyebár látni lehet a barátokat, hanem föntről beugrik egy ablak azzal hogy valami New friend request from...itt felhozza egy játékos nevét és ennyi. Ha meg rámegyek akkor azt írja hogy az email címemre küldtek egy bizonyos kódot, amit be kell ide írni hogy tovább mehessenek, de az a fura hogy nekem nem rémlik hogy megadtam volna az email címemet, pedig oda is volt írva szóval valahonnan mégis tudja a játék 🙄. Ezután kimegyek a játékból hogy megnézzem kaptam e valami kódot de semmi... Ez már nagyon idegesítő, már nem tudom hanyadjara történik ez és eddig akit megkérdeztem ők se tudják hogy ez meg micsoda. Valakinek valami ötlet?

2021. máj. 9. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabad a gazda!
2021. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát köszi xd

De tényleg neked se volt ilyen?

2021. máj. 9. 11:52
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt írja megint jött egy: You have 3 supercell ID friend request from....

Mi ez a supercel ID friend request?

2021. máj. 16. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom be vagy jelentkezve supercell IDval. Itt tudsz friend requestet küldeni. De az rejtély, hogy nincs kód
2021. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 #BENCE KOVÁCS# válasza:
Elmondom: A 'friend ID request' a játékban azt jelenti, hogy valaki barátként meghív, és elfogadod, akkor azt több a baráti listádból nem tudod eltávolítani őt. Azt, hogy az e-mail címekhez miköze, fogalmam sincs, de azt, hogy az e-mail címedre küldtünk egy kódot, olyan nincs vagyis nem tudom mi lehet a gigszer...
2021. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valami idióta viccesnek találja azt hogy az emailedet irogatja be a barát-fevételi listára. spammed be az emailokat, ha nem hagyja abba az illető fordulj a supercellhez.
2023. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!