Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha minden lány vagy fiú...

Ha minden lány vagy fiú eltűnne a földön.melyiket választanád?

Figyelt kérdés

ha rajtad kívül az összes férfi vagy nő eltűnne,beleértve a gyerekeket és öregeket is.te kiket veszítenél el ha az összes lány és nő eltűnne? és kiket ha az összes fiú és férfi? ennek fényében melyiket választanád ha muszály lenne? te nő vagy férfi vagy?szerinted milyen lenne az élet ha te lennél az egyetlen? mi történne?

(nekem férjem és fiaim vannak,apám meghalt,anyámat nem simerem eldobott,férjem anyja már meghalt,testvéreinek szintén fiai vannak,és a sógórnőkkel nem vagyok jóban,a főnöknőm egy idegbeteg,nekem nagyon könnyű lenne választanom)


2021. máj. 11. 13:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Mindenki tűnjön el a vérbe, ebből a kommentszekcióból pontosan látszik az a krém, aki meg duplán eltűnhetne.

"Jaj, mi lenne férfiak nélkül." "Jaj, utálom nőként a nőket..."

Pff. :D

2021. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

#11


Gondolom te egy ultra feminista istennő vagy, aki azt hiszi körülötte meg a női nem körül forog a világ.

Én nő vagyok, de a magadfajtától még az én gyomrom is felfordul.

Egy ilyen komment után biztos vagyok benne, hogy a nőket tüntetném el, a magadfajtákat meg duplán.

2021. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

Hááát ez amúgy ügyes kérdés :)


Mivel a szerelmem férfi én meg nő, elsősorban ezért azt akarnám hogy a nők tűnjenek el. Lenne sok előnye, pl.én lennék a legjobb nő a világon :D Nem lenne semmilyen téren riválisom stb.

Másfelől ezen kívül semmi pozitívum, sőt, rettegésben élném az életem, hogy mikor fognak megerőszakolni, elrabolni.

Ugyanis számos beteg ember van, de még nem is feltétlen kell annyira betegnek lenni, mert ha nincs nő csak egyetlen egy, akkor valószínűleg erőszakhoz is folyamodnának. Esetleg bánthatnák a páromat stb.


Szóval ez mindenhogy sz.r lenne, de valószínűleg úgy oldanánk meg, hogy eltűnnek a nők, és titokban tartanánk a párommal hogy én nem tűntem el, és hát akkor sosem mennék sehova stb...

2021. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

12. Pont eltoltad, a feminácik a másik véglet akik eltűnhetnek nyugodtan, meghagyva a normális feministáknak, és férfijogok támogatóinak a terepet.

Látom nem jött át a lényeg, nekem ezekből van elegem, akik mindig kell, hogy kitűnjenek, hogy jaj a pasik, jajj a nők.

Én meg szívesen eltűnök magamtól is, nem kell, hogy forogjon a drága gyomrod. :D

2021. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy oszoba kérdés bocs,és köszönöm aki válaszolt :) Azt vettem észre többen a nőket tüntetnék el. Szívesen olvastam volna felsorolást még milyen női ill.férfi rokonaid barátaid vannak akiket féltesz és mi alapján döntenél.igen az érdekelne,ha te lennél az egyetlen,fontos kincs lennél,veszélyben lenne az életed,akkor hogyan élhetnél tovább,mi történne?
2021. máj. 11. 20:08
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
A transzokat!
2021. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!