Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az új versem? (Esteban...

Milyen az új versem? (Esteban Danika)

Figyelt kérdés

Esteban Danika - Hugo Boss gang


Boss rajta a kezemen all in

Legenda mint Dieter Bohlen

Az Armani cuccaim mind fancy

2021 az évem megy szolid flexing.


Kylian Mbappé

Kell két Lambo meg Droptop négy

Nem magyar a still nem kell a hiszti

Amina koydum sik tir.


G65 de nem strici

Nike Air drippin’

Sean Combs - P Diddy

Nem kell még egy ribi.


Tele van a zsebem

Dior parfüm te merre vitted

Esküszöm te vagy egy színház

Proli a pali de Prada a lábán.


Alattam vagytok már bocsiia

Danika verseit szavalja mindenki a kocsiba

Armani Fendi Christian Dior

A gangembe nagy a szigor.



2021. máj. 13. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Volt már ilyen kérdésed, és nem hittem volna, hogy az abban közkinccsé tett borzalmat alul lehet múlni, de sikerült, egyre lejjebb helyezed a színvonalat. Továbbra sem tartom jó ötletnek azt a módszert, hogy egymástól teljesen különböző (bár egy "témába" tartozó) mondatokat írsz véletlenszerű sorrendben egymás mögé :D Tartalom tekintetében még az előző művednél is kevesebb van jelen, a "versed" annyira üres, hogy azt tanítani kellene. Tökéletes példa a semmilyen értéket nem hordozó, üres, felesleges szarra, ami annyit sem ér, mint az az idő és "energia", amit belefektettél.


Esteban, Esteban, ki ki nyugalomban,

Feketén bólingat az eperfa lombja...

2021. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy Este ban-e, nálad mindig teljes a sötétség.
2021. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ehhez már késő van... Valaki fordítsa le magyarra, hogy én is értsem! Köszi!
2021. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
4%

Annyi,hogy a merre vitted helyett a mire vitted kifejezést használják általánnoságban,egyébként én mai napig minőségi rap-et hallgatok pl: Akkezdetphiai,Ludditák,külföldiek közül meg Lady Leshurr,mégis jónak tartom a művet,azzal viszont egyetértek,hogy nem vers,hanem inkább rap szöveg.


Bár mondjuk néha én is írtam olyan verset,amiben egykét angol szó szerepelt,sőt olyat is,aminek fele angol,fele magyar volt,de ezek egy konkrét személynek szóltak,és rajta kívül mással nem is osztottam meg.

Nekem tetszik pedig nem ismerem pl: Dieter Bohlen-t és törökül sem tudok: "Amina koydum sik tir",viszont a sok Geoguessrezés miatt ismerem fel a nyelvet.


Érdekes rímek vannak benne,néhol gyengék,van még mit fejlődni,de szerintem nem rossz.

2021. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!