Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a Flash command...

Szerintetek ha a Flash commandós Máté és Krisz testvére: Geri a Toplistáktól hogyhogy nem a Flash commandónál van? Miért van külön?

Figyelt kérdés
Az ő videói is jók, de hát ez van, sajnálatos módon Flash commandónak jobb videói vannak.

2021. máj. 16. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Te melyik világból érkeztél hozzánk...?
2021. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Azért, mert Geni mindig megeszi Máté és Krisz kajáját, ennyi magyarázatról tudok, és nem akartam beleásni a személyes életükbe emiatt. Ez nyilvánvaló, mert Brit tudósok kimutatták, hogy Geri megette volna a A SÜTIT. (Videó: [link]

Szóval kutatásokkal is alá lett rámasztva, hogy az étel miatt vannak külön csatornán.

2021. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
36%
A Flash commando-tól Máté és Krisz testvérek még Geri is a testvérük szerintem azért van neki külön csatorna mert Geri a toplistás videókat szereti csinálni Krisz és Máté inkább vicces néha reakció meg paródiákat (mostanában meg gameplay) videókat csinálnak. Krisznek meg Máténak van egy kérdezz felelek videójuk még ha jol tudom 2018-ban készítették el ott még beszélnek is róla érdemes azért a régi videójukat is visszanézni mert sok mindent megtudsz róluk. :) Illetve van nekik egy discord szerverük ha oda belépsz kérdezhetsz tőlük bármit és vagy ők vagy adminok vagy a moderátorok válaszolnak a kérdésedre itt megtalálhatod a meghívót: [link]
2021. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek jobb videói.

Az más kérdés hogy a témájuk más. De attól hogy az egyik videósok vigjátékok és a másiké horror inkább nem lesz a viccesebb a jobb.

Nekem geri a kedvenc videósom

2021. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ha néznél pár videót Geritől, rájönnél, hogy nagyon jó humora van, és egyáltalán nem halálunalmas. Szerintem sokkal jobbfej mint a tesóim
2022. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!