Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem baj, ha elkerülöm az...

Nem baj, ha elkerülöm az embereket, akikről rossz benyomásom van?

Figyelt kérdés

Sokszor ha valaki magabiztosnak tűnik és hogy lexarja mások véleményet, az a benyomásom róla hogy az emberek se érdeklik, nem csak nem fél, hanem gátlástalan. Nem magával foglalkozik, hanem egoista és csak a saját haszna érdekli, mások érzésein átgázol, mert lexarja.


Az ilyenet elkerülöm, mert nem akarom eltanulni ezt a viselkedést.


Sokszor a szülők is ezt tanítják nekünk "xard le a többi embert! Fejleszd magadat! Keress pénzt! Vetkőzd le a gátlásaidat!"


Ez akár rosszra is nevelhet minket.


Én pl direkt nem akarok a világ közepe lenne, megdugni minden nőt vagy lenyűgöző dolgokat elkotni. Nem akarok egy érzéketlen, tuskó, egoista, narcisztikus ember lenni. És ezért az ilyen embereket is kerülöm.


Ti erről mit gondoltok?



2021. máj. 16. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Tetszik a gondolkodásod, én is így vélekedek erről.
2021. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen egyetértek veled :D

Ennek így kéne lennie, de sajnos nem ez van.

2021. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed.
2021. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez gondolom mind olyan tulajdonság, amit ha nem viszek túlzásba akkor nem baj. Talán csak az zavar hogy olyan mintha a társadalom megvetné azt aki az ellenkezője.

Aki gátlásos, az nem tetszik a nőknek.

Aki szeret beszélgetni, kedves, arról azt hiszik hogy meleg vagy csak barátnak jó.

Aki óvatos, fél bizonyos dolgoktól, azt hiszik, hogy gyáva és nem igazi férfi.


Lehet gyűlölöm is a társadalmat most hogy belegondolok.

2021. máj. 16. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, úgy élsz ahogy akarsz. Én pl. magabiztos ember vagyok nulla megfelelési kényszerrel és bizony leszarom mások véleményét (egyébként ettől még soha nem gázolok át senkin, az "élj és hagyj élni" elv szerint élek), tehát engem is elkerülnél messziről, de ezzel nincs semmi baj. Jogod van a saját értékrended és a saját szempontjaid szerint választani másokat az életedbe.
2021. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Nem gondolom, hogy átgázolsz másokon, csak aki túlzásba viszi vagy nem gondolkodik.
2021. máj. 16. 15:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!