Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A cigarettacsikkeket nem a...

A cigarettacsikkeket nem a dohányosok dobálják el az utcákon, parkokban, stb, de akkor kik?

Figyelt kérdés
Akárhány dohányost kérdeztem eddig, mindegyik azt mondta, hogy ő bizony sosem dobja el a csikket. Hiszek nekik, biztosan nem hazudnak. De akkor ki dobálja el a csikkeket?
2021. máj. 16. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg azok a dohányosok, akiket nem kérdeztél meg.
2021. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
A galambok kiveszik a kukából és szétszórják valószínűleg xD
2021. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
"Hiszek nekik, biztosan nem hazudnak." Ne mozdulj ki otthonról, mert még bajba kerülsz...
2021. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hármas, nem értelek. A dohányosok mind kedves, udvarias, figyelmes emberek. Mindig megkérdezik, tőlem, nem dohányzótól, hogy zavar-e, ha rágyújtanak mellettem. Többen felajánlották, hogy kitisztíttatják a ruháimat, ha cigaretta szagú lesz miattuk, illetve a dohányfüst káros hatásai miatti esetleges egészégkárosodásom költségeit is hajlandóak fedezni.
2021. máj. 16. 14:41
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
A gyengébbek kedvéért megjegyzem, hogy a kérdező ironizál. Ne kérdezzétek, hogy mi értelme van, én sem tudom.
2021. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
#5, vannak itt gyengébbek??? Én eddig azt gondoltam, hogy ezen az oldalon mindenki zseni.
2021. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

14:34... Amúgy viccen kívül a dolmnyos varjak irtó nagy retket tudnak csinálni.


Legutóbb azt láttam, hogy szakítja szét a kukás zsákot és dobálja a tartalmát a földre a galamboknak, miközben ő maga is "csemegézett"... :D

2021. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Amennyiben a kérdésed komoly, kérdezz meg egy-két kisebbségit is ebben a kérdésben!

Amennyiben irónia, úgy úgy vélem egyben költői kérdés is, tehát nem kell rá válaszolni.

2021. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Én dohányos vagyok, és bizony időnként eldobom a csikket. Viszont abban biztos vagyok, h nem mindet én dobtam el.
2021. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Oke ok. Viszont egy rejtelyes jelensegre anyukam vilagitott ra. Ujonnan EU-s penzbol megcsinalt villamosmegalloban a yuccak kozott szinte dizajnkent boduletes modon toltotte ki a teret a sokk csikk. Kozmunkaban tengodo utcaseprok eszkozoltek oda.
2021. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!