Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szüleid szoktak street...

A szüleid szoktak street foodot enni?

Figyelt kérdés

Ma betértünk egy újonnan nyitott bbq büfébe és ebédelni szerettünk volna, a tényleg nagyon készséges és kedves srác meghökkenve nézett ránk mikor megkérdeztük mit ajánl ..."de ez egy street food!". Nem mertem hangosan felnevetni, tényleg ennyire furcsa ha idősebbek térnek be?

Amúgy a kaja isteni volt! :)


2021. máj. 19. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa, inkább az eladó volt illetlen és kissé buta. Anyukám, nagymamám is eszik mindenfél ételt. Sőt, meglepő de például a nagymamám kifejezetten nyitott újdonságokra, szeret modern dolgokat kipróbálni, használni. Egyáltalán nem igaz, hogy mindenki begyepesedett az idősebb korosztályból.
2021. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szoktak.

Mondjuk olyan helyen nem ennének (és én se) ahol ilyen buta / bunkó az eladó....

(Mama meg lassan 80, néha ő is szeret enni egy kis mekis burgert, tortillát vagy hasonlót. :D )

2021. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A srác kicsit tufa volt, de nyilván a saját tapasztalatai azt mutatták, hogy idősebbek nem igazán járnak ilyen helyre, és meglepődött... persze ezt nem nektek és így kellett volna közölni. Azért a mostani idősebb korosztály még talán az az utolsó generáció, ahol a többség, ha nem is otthon eszik, azért elvárja a hazai ízeket, magyaros vendégszeretetet, tálszervizt. Persze nyilván nem minden képviselője a generációnak - függ attól, hogy mégis milyen közegből érkezett emberekről beszélünk és mennyire volt pl. gyorskajához "köze" az elmúlt időszakban. Pl. az én anyukám simán megeszik egy KFC-s tortillatekercset, de pl. a gyorskaják többsége nem ízlik neki; egy másik hasonló korú családi barátunk meg azért nem jár pl. McDonald'sba, mert megelégelte a sok gyerekbulit, amit ott szerveztek, amikor ő volt anyuka :D.

Kérdés az is pl, hogy ez ilyen foodtruckos buli-e, mert azt el tudom azért képzelni, hogy most, covid idején főleg, sok idős egyszerűen be van f..va attól, hogy nem higiénikusan vannak előállítva a kaják, biztos nincs rendes WC a kocsiban, nem tudják fertőtleníteni a kezüket, full bacis ételeket adnak, covid stb. Pl. megintcsak anyukám elmondta nekem 6x, hogy ne egyek a lakásommal szemben nemrég nyílt mexikói foodtruckról ezekből az okokból (pedig egyedül élek és rég elmúltam 18 :D).

2021. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!