Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kellett Bochkort hívni...

Miért kellett Bochkort hívni a Retro Rádióba?

Figyelt kérdés

Most komolyan, ez kell ennek a népnek? Nem elég, hogy egy egoista, öntelt, beképzelt, flegma ember, de konkrétan a nagy semmirő tudnak beszélni és röhögni.

Igazán eltűnhetne már a süllyesztőben!

Kérdem én, mit lehet ebben szeretni?

Ha kicsit nyers volt kérdésem azok szempontjából, akik szeretik, akkor elnézést, de magyarázzák meg, miért szeretik.

Eddig egyetlen egy ismerősöm se mondta, hogy szereti.



2021. máj. 19. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azóta nem hallgatom a Retro Rádiót, áttekertem máshova.
2021. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert a mai napig azt hiszik, hogy anno a Láger rádióval meg azzal az idióta Boros haverjával ők letettek valamit az asztalra.
2021. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
A stílusa sokszor nyers, már-már bunkó, de legalább őszinte. Őszintén vállalja önmagát és a véleményét is. Én ezért szeretem. Balázs pl ripacskodik és nulla őszinteség van benne.
2021. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Mert sokan szeretik.
2021. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én Bochkort és Balázsékat sem szeretem, jelenleg a Sláger FM-et hallgatom.
2021. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokan hallgatják ezt a rádiót, - ettől reméli a rádió tulajdonosa, hogy kevésbé lesz hallgatott a sok, b.zi reklám.

-Pedig igen!

Nekem is tele van már bőven, ami tele lehet az ilyen non-stop vihorászó, egoista emberekkel.

2021. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se bírom, inkább áttekerek egy szlovák rádióra, még mindig jobb mint Bochkort hallgatni. Slágernél inkább Boros vitte a lovat, a Bochkor csak röhögött néha.
2021. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Régen hallgattam a Bumerángot, még a 90-es években, de akkor a Boros miatt, nem szerettem a Bochkort, most sem szeretem, de hallgatom a műsorát, mert jó. Érződik az adáson, hogy sok munka van benne, Bochkor egy profi vezető, aki összefogja a csapatát, nagyon intelligens, és piszok nehéz természete van, azt hiszem. Bunkózik sokszor, elképesztően nárcisztikus, de mindenkivel megtalálja a hangot.
2021. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bochkor húzónév volt valamikor régen.

Felhasználhatná inkább a tapasztalatait, tudását valahogy másképpen.

2021. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

azért, mert még mindig felnyomja a hallgatottságot.


egyébként én vártam, mert a többi reggeli műsor rohadt unalmas, és az irodában kénytelen vagyok a kollégák miatt rádiót hallgatni.


aztán kb. 2 hónap után már kapcsoltam volna át másik adóra. tényleg rohadt arrogáns, és ráadásul full tájékozatlan a legtöbb témában, mégis zseninek gondolja magát :D

Voga amúgy sztem sokkal rosszabb. A rovata rém unalmas, a beképzelt okoskodása és borzasztóan fárasztó.


a 8-ason meg felröhögtem, sorry. "nagyon intelligens a Bochkor" :DD


Bochkor intelligens- a sok nem túl értelmes 30-as nő szerint, akik imádják.

Aki kicsit is értelmesebb, az látja, h a nyelvtudásán kívül semmihez sem ért.

Reál témákhoz saját bevallása szerint sem ért, se a sporthoz, vagy biológiához vagy történelemhez. Teljesen átlagos képességű ember.


Voga is iszonyúan túlbecsüli a saját értelmi képességeit, de ő legalább több témához ért.

2021. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!