Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Terveztek olyat, hogy amint...

Terveztek olyat, hogy amint lehet végre megint bulizni, akkor kb fixen meglesz hónapokra előre a péntek és szombat esti program?

Figyelt kérdés
Házibuli már rég kinőtte magát, nyitni kellene a szórakozóhelyeket hogy végre tartalmas esték lehessenek. Kijárásit is offolni kellene, nem mintha be lett volna március óta tartva :_D
2021. máj. 20. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Eddig is többnyire nappal jártam ki, éjjel csak akkor, ha a program távoli helyen volt és haza kellett valahogy jönni, a szállás túl drága, ilyenkor inkább megvárom az első vonatot az állomáson. A 8 órás kijárási korlátozás tényleg indokolatlan volt, de az éjféli maradhatna még hosszútávon. Legalább nem randalíroznak a városban.
2021. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem felelősen úgy lenne szabad kinyitni a szórakozóhelyeket, ha vagy tényleg csak beoltott (két oltással és lecsippantható chipkártyával rendelkező személy) mehet be, ÉS - tudom, hogy ez utópia, itthon erre állami pénz soha nem fog menni egy fillér sem - lenne TESZTELÉS (minimum gyorsteszt) az ajtóban(vagy szabad téren egy - télen fűtött - sátorban.


Tudom, ez utópia, ilyen Ausztriában, Németországban, Belgiumban, Franciaországban, Hollandiában... (szóval Nyugaton) mindig is volt és ezután is lesz, de Magyarországon sose.

2021. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből még nagyon nagy baj lehet!!!!
2021. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, eddig sem jártam bulizni, nekem az tortúra, nem kikapcsolódás. Ettől függetlenül támogatom, hogy minden kinyisson, mert egyrészt nem az az irigy fajta introvertált vagyok, aki sajnálja másoktól a szórakozást, másrészt k'rva unalmas, hogy másfél éve házi őrizetben van az egész szájbavert ország. Jöhet a következő menetrend szerinti gumicsont, a mostanit már semmivé rágta a nép.
2021. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!