Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Maris csatornáján miért...

Maris csatornáján miért mindegyik videó az evésről/ételekről szól?

Figyelt kérdés
Nem igazán követem őt, csak a minap ránéztem a csatornájára és azzal szembesültem, hogy egy-két kivétellel az elmúlt időkben más témájú videókat nem csinál, csak evős videókat.

2021. máj. 24. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
mert szeretnek zabálni.. nézd csak meg a párját.. pár éve mikor összejöttek egy csinos, vékony lány volt.. most meg egy túlsúlyos kövér...
2021. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az 1.vel. Nincs bajom veluk semmilyen teren, csak teljesen feleslegesnek erzem a munkassagukat.
2021. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a legtöbb celeb yútúber nem egy meghatározott témáról gyárt hasznos tartalmat, hanem sokszor csak az unalmas hétköznapjainak/rutinjainak/szokásainak megosztásából csinál nézettséget, mintha saját magáról vezetne egy bulvár csatornát. Ez egy ideig-darabig lehet izgalmas, de aztán a yutúber is ember, és nem történik vele mindig valami új, szóval egyszer csak kifogy a mondanivalóból, elfogynak gagyi challange-ek meg egyebeket, aztán marad az, hogy mit zabált aznap.
2021. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyi kreativitásuk van. Ehhez nem kell különösebb erőfeszítés, de nagy nézettséget hoz, és ez bőven elég nekik. Ennyi.
2021. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
A YouTube-on már mindenki meleg / leszbikus? XD
2021. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Nagy barinője is ezt csinálja. Zabálnak egészségtelen kajákat és a semmiről beszélnek. pl:

https://www.youtube.com/watch?v=E5M8Jl6X3ZI&t=931s https://www.youtube.com/watch?v=PhrB2PXdo1U&ab_channel=Buz%C..

Bárki megjegyzést tesz hogy kicsit túltolják a kajás dolgokat rögtön törlik a kommentet.

2021. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Én is sajnálom, hogy Maris csatornája átment pár éve ilyen trashbe, pedig régen kifejezetten szerettem az utazós vlogokat és az edukatív,fiataloknak szóló komolyabb hangvételű videókat. Tetszett, hogy régen szeretett volna példát mutatni a fiatalabb nézőinek, de mára ebben is átesett a ló túloldalára, mert rossz példát mutat azzal, hogy az alkoholizálást és a felelőtlen, mértéktelen, egészségtelen zabálást promotálja. De úgy tűnik, erre van már csak igény...
2021. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!