Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy egész...

Mit csináljak ha egy egész ultra meg akar verni a saját városomban?

Figyelt kérdés
Az van hogy Miskolci szurkolo vagyok es Nyiregyhazaval nagy ellentet van fociban. En kitettem egy olyan kepet a sztorimba hogy nyiregyhazi ultrakkal sorozok, es most rengeteg miskolci ramirt hogy ha meglat szanaszet ver maradjak a tirpakokkal arulo stb. Az a baj ok nagyon komolyan veszik ezt , a diosgyori ultrak a rendoroket is megtamadtak. Mit tennetek a helyembe?

2021. jún. 1. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Mégis mire számítottál amikor kiraktad azt a képet?

Szedd le a képet, és reménykedj hogy nem gondolták komolyan.

2021. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Ez az igazi magyarorszag.


Nem csoda, hogy jo paran mar kipakolnanak minket az EU-bol.

2021. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Ezért nem húzogatjuk az oroszlán bajszát...
2021. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
ezert is utalom a magyar focit es a drukkereiket. semmit, vegyel magadhoz egy borssprayt, es ha megtamadnak fujd le oket. valoszinuleg nem lesz semmi, csak arcoskodnak
2021. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Figyu, van egy híres mondás: Amelyik kutya ugat, az nem harap. 😉
2021. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gólkirály válasza:
24%
Öngyilkos még lehetsz
2021. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a saját városom dolgot nem értem, kb úgy hangzik mintha Miskolc a te tulajdonod lenne. De mindegy, nem az a lényeg. Az a sok idióta az, egy rakat idióta akik azt hiszik hogy a szintén idióta foci a nagy világértelmedolog. De ezenfelül szerintem ne töröld a posztot. Ha neked ez jó, maradjon fenn. A kommenteket töröld inkább. Én, mint ahogy az előbb is írtam, totál hülyeségnek tartom a focit, de ha neked ez jó hobbi, nem szabok gátat mert nincs jogom. Ahogy ők is milyen jogon szólnak bele, hogy te kinek szurkolsz? Egy ócska, klikkesedő csürhe, akik azt hiszik hogy "a többségnek van igaza" minden esetben helytálló. Pedig nem. Van amikor a többségnek egyáltalán NINCS igaza, semmilyen mértékben.
2022. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!