Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan utaljak ennyi pénzt?

Hogyan utaljak ennyi pénzt?

Figyelt kérdés
Hollandiából szeretnék utalni a szüleimnek 2 millió forintot. Tehát euró-t küldenék hogyan működik ez? A bank váltja át forintba? És mennyit kell kb rá fizetni? Vagy valami más módszert javasoltok? Segítsetek légyszi sürgős lenne.
2021. jún. 3. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Itt egész jol össze van szedve.

Érdemesebb igy, mint "normál" módon utalni, kevesebb veszik el az átváltásnál.

2021. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Nemzetközi utalásnál a bank természetesen automatikusan váltja a pénznemet. De elég borsos díjat számol fel rá. Amit persze szintén automatikusan vonnak, szóval az utalás úgy fog elmenni hogy a szüleidnek pont 2 millió forint érkezzen a számlájára, de a tiedről közben mondjuk 2,1 millió forintnak megfelelő érték lesz levonva (nem tudom pontosan hány százalékot vonnak, ezt csak példaképp írtam).
2021. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
PayPal al utalj.
2021. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mikor mire hogy lenne felhasználva, meg mennyire sürgős, ill. miért forint? Meg bank se mind1...


lehet euróban is okés lehet utalni és lehet ha van valamelyik banknak itt is, ott is bankja akkor az utalásért is lehet kevesebbet vonnak le... vagy nem utalás, hanem számlanyitás, vagy valami...


de passz, utána kell nézni

2021. jún. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!