Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon nagy a gond?

Nagyon nagy a gond?

Figyelt kérdés

Egyik nap (mához képest 4 nappal ezelőtt) véletlen pofon vágtam egyik lány osztálytársamat és a kelleténél nagyobb volt az ütés..

lehet beszakadt a dobhártyája, mert olyan ponton találtam el.

Tudom, most egy szemét köcsög vagyok, és annak is érzem magam.

Nagyon félek, és remélem begyógyul és nem lesz maradandó károsodás.

Ő most utál engem, meg is értem.


Meddig tart kb amíg begyógyul egy ilyen? Jelenleg nem hall azzal a fülével rendesen (vagy egyáltalán nem is hall).


Előfordult bennem, hogy megcsinálom magammal ugyanézt, ha neki maradandó lesz. Vagy lehet öngyilkos leszek, hisz megérdemlem.

Persze akkor meg a családtagok, ismerősöknek is rossz lenne.


Nagyon bánom amit tettem és tudom,hogy ez egy életre bennem fog maradni, ha nem leszek öngyilkos.



2021. jún. 7. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igeb elég nagy a gond
2021. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Igen, "nagy gond".

Az öngyilkossággal párhuzamot vonni viszont h*lyeség.

2021. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért tegyük rendbe a szitut, mert sok a vakfolt.

Miért tetted ezt vele? Mi volt a szituáció? Ez azért sok dolgot megmagyarázhat.


Oké, pofon vágtad, oké, rossz ponton találtad el. Felteszem, felment benned a pumpa, és nem tudtad magad kontrollálni. Mindig, amíg nincs közvetlen életveszély, fontos, hogy úgy oldjunk meg egy konfliktust, hogy közben ne okozzunk sérülést.


Milyen erővel ütötted meg? Neki milyen volt a fizikuma? Hogy reagált rá?


Hogy kapott egyet, és pár napig zúg a füle, az "rendben van", ez előfordul. Edzéseken én is kaptam efféléket.


A maradandó sérülésokozás esetén milyen megoldást válassz? Mindenképp ülj le bizalmasan a lánnyal! Ez az első. Nem odalöksz egy bocsit, hanem csak kettesben, akár külön találkozóval. Ez lehet az alap, a többi ennek a függvénye.

2021. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, hát, ez megtörtént, de azzal már nem csinálhatod vissza, ha magadban is kárt teszel. Lehetőség szerint többet ne pofozkodj, látod, könnyen kárt lehet tenni másban. Gondolkodj el az eseten, légy egy picit türelmesebb és megértő, szerezz inkább barátokat, mint ellenségeket. Próbáld meg valahogy kompenzálni a lányt. Ha ezt mind megteszed, az már elég...
2021. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy történt, hogy van egy haverom aki random ad egy két tockost, hátbaütést, stb. Majd elkezdett egyre erösebbeket adni, ezért adni akartam volna neki egy erősebbet (nem fájdalmasat)

Egyik nap rácsap a hátamra én megfordultam, és nem láttam ki volt az, csak adtam két pofont, majd utána realizáltam, hogy nem a haverom az, hanem egyik osztálytársam, akit amúgy nem értek miért állt ott. Abban a pillanatban megkérdeztem, hogy jól van e, meg bocsánatot is kértem, meg mondtam, hogy nem direkt volt, kérdeztem mennyire fáj, ő azt mondta "jól vagyok, nem fáj"

Azóta volt egy osztálykirándulásunk, de látszatra semmi baja nem volt, meg az egyik barátnője is mondta, hogy túljátsza az egészet, mert mondta, hogy nem hall azzal a fülével amelyik oldalon kapta (én a nyaka körül találtam el, emlékszek) és nagyon úgy beszélt, mintha valami színdarabot játszana.

Azt hallottam még aznap, hogy bedagadt, viszont másnap mikor láttam, semmi baja nem volt.

Írtam neki pár üzenetet, de csak látni látta, de nem válaszolt rá (gondolom haragszik rám emiatt).


Ma hívott az anyja, hogy nagy a gond.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen súlyos lesz.

Valószínűleg majd kettesben megbeszélem vele.

De viszont ő olyat is mondott másnak ami nem is történt meg, szóval annyira nem bízok benne, hogy igazat is mond, és lehet tényleg csak megjátsza magát.

Megjegyzem: figyelemhiányos, és volt pár sztori amit kitalált, hogy mások figyeljenek rá.


Mindenesetre holnap megy dokihoz, aki majd kivizsgálja, arról majd írok mi történt.

Megjegyzem: egyik barátom mondta, hogy tényleg csak megjátsza magát és csak a figyelem miatt csinálja ezt, és mivel ő záródolgozatot írt volna, amiatt nemjött, és az ütésre fogta.

2021. jún. 7. 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!