Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki ismer engem rendesen, az...

Aki ismer engem rendesen, az azért nem igazol vissza facebookon, mert nem akarja, hogy lássuk egymás elérhető állapotát?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rosszba senkivel, de néha megesik, hogy akik rendesen ismernek, tudják, hogy ki vagyok nem mind igazolnak vissza és azt tudom feltételezni, hogy talán csak nem akarják, hogy egymás elérhető állapotát lássuk.
2021. jún. 8. 04:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nem látok mások fejébe. Én azért nem szoktam, mert nem használom a facebookot, rosszabb esetben észre sem veszem, hogy bejelölnek. Na meg van egy srác, akit nem bírok, az már december óta ott van a jelölések között. :D
2021. jún. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

-lehet nem használja,

-lehet észre sem vette,

-lehet megtelt az ismerős listája (5000 a max),

-attól, hogy kedvel nem jelenti automatikusan azt, hogy az ismerősei között is szeretne látni,

-lehet azt a profilt tényleg csak a szűk családi - baráti körnek tartja fent,

-lehet igazából nem is kedvel.

2021. jún. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ó hát azért 5000 ismerőse senkinek nincs azok közül, akiket ismerek és nem gyűjtenek random embereket az ismerőseik közé.


Észrevenni észreveszik, mert kinyomják a jelölésem és ezért nem tudtam mást feltételezni, mint hogy csak nem akarják, hogy egymás elérhető állapotát lássuk.

2021. jún. 8. 06:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert az valóban igaz, hogy egymás elérhető állapotát csak az ismerősök látják, idegen random emberek nem látják az elérhető állapotot.
2021. jún. 8. 06:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ismerősem is se látják, ha elérhető vagyok, csak 5 ember. Be lehet állítani, hogy kik lássák.
2021. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, hogy be lehet állítani, csak lehet sokan úgy gondolják egyszerűbbnek, hogy inkább vissza se igazolnak valakiket és úgy könnyebb és kényelmesebb, mint hogy állítgatniuk kelljen.
2021. jún. 8. 12:52
 7/9 A kérdező kommentje:

Más okokat meg nem is tudnék elképzelni, hogy mi hátrányuk lehetne abból, ha bekerülnék az ismerőseik közé.


Én egyáltalán nem követelőzésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy esetleg mi hátrányuk lehetne valakiknek, ha ott vagyok az ismerőseik között?

2021. jún. 8. 13:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki akar mindent mindenkivel megosztani. Mit kommentel és hova stb.

Nekem csak a rokonok vannak fent, illetve pár közeli, jó barát. Többi ismeretségre pedig nem tartozik mit osztok meg.

2021. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 való igaz, sőt valaki biztos még rokonokat se igazol vissza, mert valaki tényleg nem akarja, hogy minden kíváncsi szemek lássák a tevékenységeit, hanem ő válogatja meg, hogy kiknek mutatja meg szívesen, amiket megoszt.

Ugyanez van instán is, ha valakinek privát a profilja.

2021. jún. 9. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!