Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki életében...

Van itt olyan, aki életében egyszer, és viszonylag későn lett szerelmes, és azt sem viszonozták?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, eddig a szerelem elkerült, sosem estem bele senkibe. Most viszont nagyon úgy tűnik, hogy megtörtént, csak sajnos viszonzatlan. Ismerem az illetőt, egy ideig úgy éreztem kölcsönös a vonzalom, de be kell látnom, hogy csak ábránd.

Van itt még olyan, akit hasonlóan későn talált meg a szerelem, és eredménytelenül? Milyen érzés volt?



2021. jún. 8. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Igen én. Jó érzés, mert viszonzott. Szeretjük egymást.
2021. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Aki bejött, annak küldtél jelet, szemeztél?
2021. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1, köszi, de nem ez volt a kérdés, nem erre voltam kiváncsi.


2, igen, ha elért eredményéről mesélt, dicsértem, egy baráti találkozónk után mondtam, hogy én nagyon jól éreztem magam, és ismételjük meg (nem volt folytatás), kerdeztem, hogy van e jelenleg párja (nincsen), ha valami tetszik rajta, megdícsérem, szulinapjára vittem sütit amit én sütöttem... Volt már kapcsolatom, szűz sem vagyok, szoval annyi tapasztalatom van, hogy leszűrjem kinek jövök be és kinek nem. És ő határozottan nem úgy viselkedik mint azok a srácok akiknek eddig bejöttem és fel akartak szedni.

2021. jún. 8. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, tényleg felreolvastam :x
2021. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én tavaly nyáron jártam így. Már pár éve ismertem a srácot és barátok lettünk. Aztán egyre többet írogattunk, nyáron is összefutottunk párszor, meg baráti társasággal voltunk nyaralni-ugye ő is ott volt. Nagyjából az össze közös barátunk shippelt minket meg én is tettem lépéseket és ő sem volt azért annyira zárkózott.

De persze nem jött össze.... Sőt még annál is rosszabbul alakult. A suliban ugye továbbra is jóban voltunk meg minden és délutánonként is beszélgettünk majd egyszer így írt egy üzenetet, hogy: ,,...igen a barátnőm kutyájával is történt hasonló...


Mit ne mondjak kiverte nálam a biztosítékot...

Azóta meg távolságtartóbbak lettünk, kevesebbet beszélünk, de ettől függetlenül barátok vagyunk, csak kicsit kellemetlen a helyzet.

2021. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!