Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti egy hasonló helyzet...

Lányok! Ti egy hasonló helyzetben osztálykiránduláson hová mentetek volna pisilni?

Figyelt kérdés
Egy gimis osztálykiránduláson egy autópálya pihenőben álltunk meg. A fiúk, és a lányok kb. fele a bokrok közé ment el pisilni, míg a lányok másik része fizetett a mosdóért. Te melyiket választottad volna?

2021. jún. 9. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha van nálam pénz nyilván fizetek a normális wc-ért. A bokrok között még véletlenül sem látott volna mindenki ugye?...
2021. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Hát hogy nem a bokorba, az biztos. Ha nagyon kell, akkor fizetek. Szerencsére nagyon sokáig bírom tartani. Nem hiszem, hogy 8 vagy akár 12 órás út is megkottyanna. Ha menstruálok, az viszont gond, úgy WC.
2021. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem megyek bokorba, ha van nálam aprópénz. Kezet se tudok mosni csak ilyen törlőkendőkkel maszatolni, utána meg vígan majszolom a szendvicset?
2021. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Én aztán nem fizetnék soha sem egy pisálásért, nem vagyok puhány. Én a bokorba mennék. 17/L
2021. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha normális a wc inkább fizetek kb 200 Ft-ot (mifelénk a mosdóhasználat általában ennyibe kerül). Viszont voltam már olyan fizetős wc-ben is ahol azt gondoltam, hogy a bokorral is többre mentem volna mert olyan undorító volt... De amikor mi pl hegyre mentünk iskolai szinten túrázni vagy osztálykiránduláson erdőbe mentünk, mindenki megoldotta, csak megvártuk egymást és egyesével mentek az emberek az olyan részre, ahol rendesen takart a bokor. De jelen esetben amennyiben normális wc volt, mindenképp azt választottam volna.
2021. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nalam a nyilvanos vece sosem penz kerdese, hanem hogy gusztusom van-e hozza. Vannak olyan vecek, mikor barhova elbujok, de be nem megyek vagy kifordulok.
2021. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi akárhányszor álltunk meg osztálykiránduláson benzinkutaknál, mindegyik ottani wc alsó hango is kib4szottul undorító volt és még kb. az is higiénikusabb lett volna, ha belepisilek a markomba, aztán kiöntöm az ablakon...Úgyhogy én inkább mennék egy bokorba, minthogy azért fizessek egy forintot is, hogy elkapjak valamit.
2021. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha tiszta és kulturált a mosdó, akkor örömmel fizetek érte.

Én akkor szoktam a bokorba menni, ha a mosdó egy lepukkant undorító putri.

2021. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Sehova, tartogatom otthonig esküszöm (mondjuk attól is függ, mennyire kell) :D
2021. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Inkább fizetősbe. Annyi pénz biztos mindig van nálam. Nem mindenhol érdemes bokorba menni, főleg nem éjjel, sötétben.

Anyám egyszer majdnem így esett szakadékba.

Külföldi, buszos út volt. Éjjel leálltak pisi szünetre valami erdő mellett. Ő jól bement a bokrosba. Ugyan odavilágitott valamelyest a busz meg a hold, de nem eléggé ahhoz hogy jól belássa a terepet. A meglepetés akkor következett, mikor csúszni kezdett hátrafelé. Szerencsére épp beletudott még kapaszkodni valami ágakba és egy másik utazó kisegitette onnan. Azt mondta már nem érzett a lába alatt talajt és hallotta hogy valami mélységbe hullanak a kavicsok.

Elég tanulságos eset.

Még nappal is necces lehet. Este meg szerintem felejtös teljesen. Ha mindenképp muszáj és más megoldás nincs, inkább pisilek az út szélén, nyugodtan röhöghetnek.

2021. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!