Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a legérdekesebb tájak...

Mik a legérdekesebb tájak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Legjobban olyan érdekelne, ahol vadállatok is vannak.

2021. jún. 10. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Állatkertben vannak vadak.
2021. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon-nagyon relatív :). Bár vadállatként csak a vaddisznókat, rókákat (őzet még nem láttam itt, de más már igen) tudnám felhozni példaként, a budaörsi hegyekben ezeregyedszerre is bele lehet szeretni. Két hegy közti szurdok egyik oldalán van egy fenyőfa (napernyő :D) és alatta egy szikla (amit a hegy minden bizonnyal nekem rendelt oda szék gyanánt). Gyönyörű a táj és nagyon jókat lehet ott rajzolni. Imádom az ottani sziklás részeket, számomra különleges, pedig rengeteget jártam már arra. Mindig találok valami újat, amire nem is gondoltam volna. Mégha nem is a klasszikus értelemben különleges, csak ajánlani tudom :)!
2021. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A budaörsi hegyekbe*
2021. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmi, ahoz ki kell menni külföldre.
2021. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kertünk végében láttam már borzot, nyulat, őzikét, disznót (gondolom elszökött), bárányt és kecskét (szintúgy), görényt nyestet, mezei pockot, rókát, kutya, macska. Repülni láttam már sast/sólymot, gólyát....

Szóval gyere el ha gondolod😂😂

2021. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A jó vadászterületek jöhetnek számításba:

Gemenci erdők (dámszarvas), Zala megye, Zempléni-hegység, Bükk. Általában ahol kevés ember él és nagyobb erdőségek vannak.

2021. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5

És hova menjen ha helyet meg nem írsz? 😏😂

2021. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Követi a szag- és lábnyomokat :D. (2-es voltam)
2021. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!