Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha megerőszakolnának?

Mit tennél, ha megerőszakolnának?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 18:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

> azt mondja "Nem magamból indultam ki"

> kövi mondata hogy "könnyű okoskodni ha nem éltél át ilyet"


Most akkor ki gyárt elméleteket az áldozatokról és a viselkedésükről?

2021. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
Arról beszélek ami szokott lenni. Szerinted miért nem mondja el senki? Megvernéd az illetőt na persze. HA valaki erőszakot alkalmaz akkor az erősebb nálad 1. Kettő tehetetlen helyzetben vagy , sokszor bízonyítani sem egyszerű. Tudod van a gyakoris képzeltvilág és van a valóság. ÉS hiába hisziotek , nem vagytok különbek ti sem az áldozatók jó részénél. Mert van 1-2 talán aki bosszút áll. De nem hiszem hogy mind itt gyűlne a kérdés alatt.
2021. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%

"Arról beszélek ami szokott lenni."


Kivel? Periszex cisz heteó nőkkel? Vagy cisz meleg férfiakkal? Vagy transz nőkkel? Kikről beszélünk? Kikről beszélünk, hogy tudod, "mi szokott lenni"?


"Szerinted miért nem mondja el senki?"


Ha soha senki nem mondaná el, nem is tudnád, hogy létezik. Naná, hogy az emberek beszélnek róla.


"HA valaki erőszakot alkalmaz akkor az erősebb nálad"


Olyan érzésem van, mintha azt képzelnéd, csak cisz nőkkel történik ilyen... (csak nem egy csisz nő vagy?). Nők is erőszakolnak. Nőket, férfiakat. Bárki képes erőszakolni és bárkit meg lehet erőszakolni. Ez nem valami... monopol jog.


"Tudod van a gyakoris képzeltvilág és van a valóság."


Mint pl az, hogy azt hiszed, csak cisz férfiak erőszakolnak cisz nőket? És kész?


"ÉS hiába hisziotek , nem vagytok különbek ti sem az áldozatók jó részénél. Mert van 1-2 talán aki bosszút áll. De nem hiszem hogy mind itt gyűlne a kérdés alatt."


Még jó, hogy mindenkit ismersz itt.

2021. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Haaaaat. Szerintem engem nem eroszakolna meg senki, mert nagyon ronda vagyok, noietlen es szexualisan taszito. Tudom, hogy az eroszak inkabb szol a hatalomrol, mint magarol a szexrol, de altalaban engem nem vesznek noszamba a ferfiak, szoval annyira nem kell felnem tole (pl. soha eletemben nem szoltak be utcan, nem "zaklattak" stb.) Emiatt eleg nagy gaz lenne, ha veletlen megis megtortenne, mert szep hazankban elegge divik az aldozathibaztatas a mai napig, na meg valoszinuleg nem is hinne nekem senki. Eselyes, hogy azt gondolnak, hogy ez a frusztralt, b*szatlan ocsmanysag igy akarja felhivni a figyelmet magara vagy igy akar bosszut allni a ferfiakon, mert nem kell nekik. Hallottam mar olyan velemenyeket, hogy ronda noket nem eroszakolna senki.

Maradna tehat az onbiraskodas, de nem tudom, az mennyire lenne megoldhato :D

2021. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

#7

"Felbérelnék pár verőlegényt úgy hogy senki ne tudja meg, és elveretném velük nagyon durván."


...és a verőlegényeknek majd szexel fizetsz, vagy azt hiszed, hogy azok ingyen rizikózzák a börtönt?!

2021. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk én gyerek voltam, és igen, magamba fordultam, próbáltam elásni mélyre az élményt. Akkor jött elő újra minden, miután megszülettek a gyerekeim. Azóta viszont mérhetetlen düh van bennem, és most, felnőtt fejjel, addig ütném, rúgnám, míg lélegzik a rohadék.
2021. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%

Megölném, ha őt nem is tudnám akkor aki kedves neki (gyerek, feleség stb).

Utána lehet megölném magamat is.

2021. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%
Már az erőszak elkezdése előtt/közben lenne egy nagy meglepetésem az egyénnek☺.
2021. jún. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteném, és kibeszélném magamból. Semmiképp nem titkolnám, inkább segítséget kérnék, rám is férne.
2021. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
88%

Majdnem erőszakra volt példa, elmondtam apának meg a páromnak, és feljelentést is tettem, de nem találták meg őt.

Csak az mentett meg, hogy épp jött valaki arrafelé és a srác elfutott, amiért hálás lesz egy életre.


Szívás, amikor még sötétben kell menni melózni és szr környéken keresztül visz az út :(

2021. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!