Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Drag king(tudom, hogy az...

Drag king(tudom, hogy az országban alig vannak), aki tudja hogyan zajlik a folyamat, hogy valaki belekezdjen az mesélne róla, a tapasztalatairól, meg úgy ámblokk mindenről ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a férfias vonások itt a lényegek meg miegymás, de egy előadást hogyan rak össze például. Hol tudok belevágni fellépés szintjén, kit kell keresnem és hasonlók?

Nem trollkodni akarok én ebbe ténylegesen bele szeretnék vágni csak nem tudom hol is kezdjek neki.



2021. jún. 11. 23:05
 1/1 anonim válasza:
100%

Lehet már nem aktuális... Na mind1

Az országban összesen két drag king van (eddig). Egyikükkel (Kai Saddle) készült egy interjú, szerintem azt érdemes lenne megnézed.

Igazából hasonlóan tudsz belekezdeni, mint a kezdő queenek: elkezded megtanulni/elsajátítani a smink alapjait (youtube) és elkezdessz fellépőruhákat venni/varrni/varratni

Most ugyan van több fellépési lehetőség/hely is, de először valamivel "fel kell hívnod magadra a figyelmet". Ilyen lehetne pl a Mrs Devil show (videóverseny). Ha jobban megismernek, tetszik nekik amit csinálsz, hívni fognak (az egyik magyar drag kinget, Kai Saddle-t instán megtalálod, szerintem tőle is bátran kérhetsz segítséget)

Remélem tudtam segíteni 💙

2021. aug. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!