Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem rontották el...

Csak szerintem rontották el nagyon a Retro Rádiót?

Figyelt kérdés

Kezdetben nagyon tetszett, de a későbbiekben egyre lejjebb süllyedt, köszöbhetően az önimádó, egoistánál egoistább műsorvezetők végett. Tisztelet a kivételnek, mert akadnak kedves, aranyos műsorvezetők is, akik tényleg a munkájukat végzik. De a nap nagy részében sajnos nem lehet hallgatni.

A kérdésem ismétlem; csak szerintem van ez így vagy ezt más is észre vette már?



2021. jún. 12. 09:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy el lett rontva. Ami engem zavar, hogy nem tartják magukat a mottójukhoz, miszerint 60-70-80 as évekről szólna.
2021. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok a reklám, meg a beszélgetés, én emiatt nem hallgatom.

Na meg a zenei összeállítás is már elromlott.

Kínomban a Bartók rádiót hallgatom munka közben. :D

2021. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
A rádió tulajdonosa azt nyilatkozta, hogy egy felmérés szerint már retronak számítanak a 2000-es évek zenéi is, ezért a 60-70-es évek zenéi helyett 80-90-2000-beli zenéket játszanak. Nekem sem tetszik, de ha a többség ezt akarja.. a hallgatottság a fontos egy csatornának.
2021. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem tetszik, hogy van kb. 20 számuk és minden nap ugyanazokat játsszák le, csak más sorrendben. Már a könyökömön jön ki az összes. Volt hogy egy nap háromszor játszották ugyanazt a számot. Reggelente a Bochkor meg borzalmas. Idétlen, színvonaltalan beszélgetések olyan témákról, amik teljesen hidegen hagynak. Gépkocsivezető vagyok, így a rádió az egyetlen szórakozásom munka közben. Az a baj, hogy zenék szempontjából még mindig a Retro a legelviselhetőbb, de nekem is jobban tetszene, ha visszatérne ahhoz, ami 2-3 éve volt.
2021. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont, hogy tetszik, hogy elkezdték a 90-es évek zenéit is játszani! Rengeteg kiváló szám készült abban az évtizedben is és hát az se most volt már, szerintem simán nevezhetjük retrónak a 90-es éveket.
2021. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jó már. Bochkor meg rohadt idegesítő nagyon nem bírom.
2021. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ennyire nincs igény a 60-as, 70-es évek slágereire? De azokból sem játszották mindet, a korabeli (1998-tól 2000-ig) Sláger Rádióban, meg később a Sztár FM-en változatosabb zenék voltak ebből a korszakból. Vagy jogdíjasak ezek a zenék és nem éri meg sugározni?


Mostanában ráhasaltak a 90-es, meg a 2000-es évek zenéire, de ilyen rádió már van.

2021. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Puskával lőném le, akinek a 2000-es évek zenéi már retro...

A Sláger Rádió is ezért szaródott el anno, minden '80-as évekbeli együttestől egyetlen számot ismertek csak és azt adták le mindennap legalább 3x. A sok kreatívtalan/igénytelen betelefonálóról nem is beszélve: "Helló, kérnék szépen nem tudom valami jó számot sziasztok" --> na én ettől tudtam a falra mászni, a hülyéje azt se tudja hogy ő maga mi a frászt szeret.

2021. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#5:

Nálam az számít retro-nak, ami még a múlt századi, 2000 előtti dolog.

2021. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aha, és az 1990-es évek az mikor volt, ha nem 2000 előtt?
2021. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!