Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt az embert is előre rakja...

Azt az embert is előre rakja a Facebookon a chat listán, aki már egy ideje nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Van egy ember, akivel összevesztünk, de számomra még mindig fontos. Legutóbb már nem is írt vissza, de én még kérdeztem tőle valamit. Azóta se néztem meg, hogy visszaírt-e, mert nem tudom, ettől az embertől az is rosszul esik, hogy ignorál és nem akartam látni, hogy konrétan szarik a fejemre. Ha még mindig mutatja a chat listán, ráadásul az elsők között, akkor van némi remény, hogy mégis visszaírt?

2021. jún. 14. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert attól, hogy ő nem ír neked vissza, attól még te ráírogattál és a facebooknak az jön le, hogy neked fontos az az illető.
2021. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a facebook előresorolhat ilyen embereket. :/ Pl az egyik exemmel lassan két éve nem beszéltünk egy szót sem, és a chat listán állandóan első helyen szerepel. (Nem nézegetem a profilját, nem keresek rá, nem beszélek róla - lehet hogy már a gondolataimban olvas a fb xD)

De ez nem jelent semmit - nem jelenti azt, hogy az előresorolt személy rád fog írni.

2021. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez nem jelent semmit, mert nekem állandóan változik. Valamikor olyanok vannak ott, akikkel egy szót nem váltottam.
2021. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!