Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bocsánatot szoktatok kérni az...

Bocsánatot szoktatok kérni az ismerkedés elején,ha későn tudtok visszaírni?

Figyelt kérdés
Itt arra lennék kíváncsi,hogy elkezdtek beszélgetni valakivel mondjuk társkeresőn vagy más platformon és jól elbeszélgettek,de jön egy pörgősebb nap,vagy épp olyan a kedvetek és pl délelőtti üzenetre este reagáltok,vagy másnap,akkor ilyenkor bocsánatot kértek? Mert igazából mivel ismeretlen a személy,nem is kéne magyarázkodni,ha nem kérdez rá,mivel nincsenek kötelezettségek,de meg illemből meg lehet tenni.
2021. jún. 15. 23:15
A kérdező szavazást indított:
Bocsánatot szoktam kérni
Nem szoktam soha
Van amikor kérek,van amikor nem (kifejtem az okokat válaszban)
27 szavazat
 1/8 anonim válasza:
44%
Igen, természetesen.
2021. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ennyire extrém kicsi intervallumoknál eszembe se jutna. 24-36 óra a rendes fordulási idő, hiszen az emberek dolgoznak meg van magánéletük is. Még 2-3 nap se gáz.


Ilyen, 2 órán belül válaszolni valamire, ez max. előre egyeztetett chat esetén elképzelhető, vagy iskolás korúaknál, munkanélkülieknél stb.

2021. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérni nem szoktam mert nincs miért, viszont elmesélem hogy milyen őrült, pörgős napom volt.
2021. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha aznap válaszolok, akkor nem. Ha késő este ír és délelőtt írok, akkor sem.
2021. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, sose.
2021. jún. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a lányok vissza se írnak ismerkedős felületeken, ismerősöktől a mindennapi kommunikáció során viszont ritkán szoktam elnézést kérni, ha pl csak napokkal később tudok reagálni az üzenetükre.


21F

2021. jún. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor kérek elnézést, ha ilyen 1-2 nappal később tudok csak írni, különben nem. Nem sokszor történik velem ilyesfajta ismerkedés, de eddig egyedül egy valaki szólt itt be (de ő rendszeresen), amiért nem tudok rögtön válaszolni, hanem órákkal, vagy napokkal később csak.
2021. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Természetesen nem. Miért kérném a bocsánatát. Miért kéne megbocsájtania? Miért kéne nekem a megbocsájtása? Semmit se csináltam.

Sajnálatomat szoktam kifejezni ha akarnék beszélni még, de inkább sajnálom magamat ilyenkor.

2021. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!