Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne segíteni olyan...

Hogyan lehetne segíteni olyan ismerősön, aki egyre csúszik lefelé? Egy politikus tönkretette a karrierjét.

Figyelt kérdés
Nagyon magas beosztásban dolgozott, amikor egy politikus - megirigyelve a sikereit és a sokoldalú tehetségét - olyan helyzetbe hozta, hogy kénytelen volt a szeretett hivatását feladni. Azóta csak tengődik, méltatlan helyzetekbe keveredik, szomorú látni a leépülését. Mivel lehetne meggyőzni, hogy nem szabad feladni?
2021. jún. 16. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy ha magának nem is tudja/akarja, akkor legalább másnak mutassa meg, hogy képes újra sikeres emberré válni. Ha tényleg ekkora pozícióban volt és ekkora szaktekintély, akkor nem fog nehezére esni újra jó helyre kerülnie.


Az elismerésre mindig vágyik minden ember. Engem személy szerint ez tud motiválni akkor, amikor saját magamat nem tudom.


Ha nincs más mód, szembesítsd vele, hogy mekkora csicska mások szemében, ha hagyja magát lecsúszni egy ilyen színvonal után.

2021. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,tudód nekem a nagybátyám volt így gallyra vágták egy föld ügylet miatt . Elvonón,orvosok de semmi már csak karikatúrája önmagának . Ez van .
2021. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az említett politikustól rettegve senki nem meri alkalmazni az állami és a magánszektorban olyan beosztásban, amely megfelelne a végzettségének. Ki van adva a környéken a járási, polgármesteri hivatalokban is a tilalom, tilos alkalmazni vagy akár köszönni neki.
2021. jún. 16. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor jobb ha csomagol és elköltözik egy jobb helyre.
2021. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
LMBTQ személy?
2021. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!