Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elviharzol otthonról,...

Ha elviharzol otthonról, akkor mennyi ideig vagy távol?

Figyelt kérdés
23.30 körül eljöttem. Egyszer haza kellett ugranom valamiért, de pár perc után el is jöttem újra. Nem tudom, mikor menjek haza. A telefonom merülőben, picit fázom is és álmos vagyok, de ott van bennem a dac is, nem akarok otthon sem lenni.
2021. jún. 18. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szoktam ilyet csinálni, hogy csakúgy céltalanul "elviharzom", neked valami belső problémád lehet.
2021. jún. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A végét járja a kapcsolat és könnyen felhúz a párom. Nem akartam veszekedni, eljöttem.

Amúgy elment kocsmázni, hazajött és még ő mondta nekem, hogy takarodjak a másik szobába, ha csajozok (nem tettem).

Hát vagy eljövök és nyugi lesz, vagy ott maradok és balhézunk... Inkább eljöttem.

2021. jún. 18. 01:56
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

Miért nem szakítasz vele?

Ja bocs, pasi vagy. Nektek nincs annyi vér...

2021. jún. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Mas az, ha a szuleid elol mesz vilagga, es meg muszaj veluk elned.

Ez a kapcsolat olyan pocsekul hangzik, hogy szakitas elott hazamennek, mert annyit sem erne a masiknak megmutatni, hogy lofraljak.

2021. jún. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lehet ilyen füllesztő melegben fázni?
2021. jún. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Kétszer volt ilyen, egyszer összevesztem tesómmal, de akkor biciklire pattantam, nappal volt, és vagy öt órát nem voltam otthon. Az elején vadul tekertem, hogy lenyugodjak, a végére meg már irtóra élveztem.

Egyszer meg nyolcadikos voltam, és kiderült pár meg nem mondott matekjegy, amikor anyu összefutott az ofővel a boltban. Akkor bevágtam az ajtót és elszaladtam, de sötétedésre azért hazamentem, szóval olyan három órát voltam távol, meg amúgy is, hova mentem volna, pénz se volt nálam, se telefon.

2021. jún. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Amíg el nem ül a vihar.
2021. jún. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg tudatállapot nem vált az amitől menekülök.
2021. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!